Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Kredi Kartını Kabus Olmaktan Kurtaran Uygulama!

Kredi Kartını Kabus Olmaktan Kurtaran Uygulama!

Kredi kartı tasarrufunda, münasebetiyle bütçe idaresinde birçoğumuzun başarılı olduğunu söylemek güçlükle. Krediyi hala kendi paranız sanıyor ve kazandığınızdan fazlasını harcıyorsanız, tahminen evladınızın gelecekte bunu yapmasını engelleyebilirsiniz. velev sizden gördüğü her şeyi isteyen evladınıza, bütçe idaresinin değerini de gösterebilirsiniz. Yeni pratik Mellow, 6-18 yaşındaki evlatların bütçe yönetme konusunda yerküre için hazırlanmalarını sağlıyor.

Tatbik, ebeveynlerin evlatlarına dijital olarak harçlık vermesini ve bu harçlığı nasıl kullandığını izlemesini sağlıyor. Tatbik, Mastercard banka kartını eşleştirmenize müsaade veriyor. Pratik, evladınızın ne kadar tasarruf ettiğini, bir sonraki harçlığını almak için ne kadar bekleyeceğini gösteriyor (düzenli olarak harçlık veriyorsanız).

Evlat, oyun yahut oyuncak üzere makul şeyleri satın almak için bir amaç belirleyebiliyor. Örneğin 40 dolarlık bir oyuncağı satın almayı hedeflerse, tatbik bunun için haftada 10 dolar biriktirmesi gerektiğini söylüyor. Ebeveynler, evlatların fazladan para kazanabileceği şeyleri pratikte belirleyebiliyorlar.

Paranın nasıl harcandığını hem ebeveynler, hem de evlat kategorilere ayrılmış olarak görebiliyor. Tüm bunlar ebeveynler için olağan görünse de, olağanda kredi kartına ve banka pratiklerine erişimi olmayan evlatların hayata hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Yorum Ekle