Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kredi Kartı Boyutunda Telefon Palm Satışta!

Kredi Kartı Boyutunda Telefon Palm Satışta!

TCL, yeni akıllı telefonu Palm’ı piyasaya sundu. Kredi kadar küçük boyutta olan Palm, kullandığınız teknoloji üzerinde daha ziyade denetim sahibi olmanıza imkân tanıyor. Daima hareket halinde bir için tasarlanan Palm, teknolojiyle kurduğunuz irtibattan ödün vermeden anı yaşamanızı mümkün kılıyor. Cihaz, belirli bir gayesi olmadan cep telefonunuzla oyalanırken harcadığınız “aşırı” devranı en aza indirgemek üzere tasarlanan akıllı özellikleriyle önceliklerinizi belirleyebilmenizi sağlıyor. 3.3″ kompakt ekranıyla her an hareket halinde bir ömür için eksiksiz bir seçenek olan bu cihaz, günümüz minimalistleri ve sporcularının yanı sıra kurumsal çalışanlar için de ülkü bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor. Üstelik hangi aktiviteyle meşgul olursanız olun, cihazınızı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip Palm, Google Play Store ve Google Assistant’ın yanı sıra bir akıllı telefonda gereksinim duyabileceğiniz her şeyi size sunuyor.

Palm, dijital yerkürede geçirdikleri devri daha istikrarlı hale getirmek isteyenler için asrî bir mobil tahlil olarak öne çıkıyor. Sabah koşularından sahilde geçirilen hafta sonlarına ve arkadaşlarınızla katıldığınız gece partilerine, Palm nerede olursanız olun, 4.5 G desteğiyle temasınızın en üst seviyede olmasını sağlıyor. Palm ile sizin için değerli olan hiçbir şeyi kaçırmayacağınızdan emin olursunuz!

Hiçbir anı kaçırmayın

Life Mode özelliği aktifleştirildiği vakit; şayet bir arama ya da müzik yayını yapmıyor yahut GPS kullanmıyorsanız, ekran her kapandığında Palm’ın ilişki özellikleri de devre dışı kalıyor. Ekran yine açıldığında ise Palm’ınız tekrar kontağa geçiyor. Bu sayede hayatın en kıymetli anlarını asla kaçırmıyorsunuz. Cihazın öteki özellikleri ise şöyle: 

  • Kameralar: 12 MP art kamera ve 8 MP ön kamerayla eksiksiz fotoğraf kareleri yakalayın.
  • Google Assistant ile sesli aktivasyon: Sesinizi kullanarak müzik dinleyebilir, bir aktiflik yaratabilir, iletilerinize cevap verebilir yahut tanımı alabilirsiniz.
  • IP68 özelliği: Palm IP68 seviyesinde su ve toza dayanıklıdır. Böylelikle hareketli ömrünüz sizi nereye götürürse götürsün, cihazınızı tasa duymadan yanınızda taşıyabilirsiniz. 
  • Uygulamalarınız: Palm, Android işletim sistemine sahiptir ve Google Play Store’a erişebilmenizi mümkün kılar. Böylelikle cihazınıza müzik, fitness ve ömür stili üzere ortamlarda severek kullanacağınız tatbikler yükleyebilir ve onları tasarruf tercihlerinize nazaran kişiselleştirebilirsiniz.
  • Boyutu küçük gelgelelim özellikleri argümanlı: Palm; 3.3 inçlik 720p HD ekranının yanı sıra Qualcomm 435 işlemci, 3 GB RAM ve Gorilla Glass 3 özellikleriyle geliyor. Tüm bu özellikleri ise yalnızca 70 gramlık son radde hafif bir cihaz olarak sunuyor.

Ulaşılabilirlik
Palm, titanyum siyah renk seçeneğiyle 2999 TL’den (tavsiye edilen satış fiyatı) piyasaya sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle