Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Koronovirüs’te Evlatlara Oyunla Talimi Bir Arada Sunuyor

Koronovirüs’te Evlatlara Oyunla Talimi Bir Arada Sunuyor

20 milyondan ziyade abone ve evlatlar için 150’den ziyade dijital eğitici oyun içeren Londra merkezli Azoomee, 4-8 yaş arası evlatlar için bilimden kodlamaya yaratıcılığı geliştiren oyunlardan aksiyon ve maceraya kadar geniş bir yelpazede tedrisatı oyunlaştırarak sunuyor. Sorun çözme, mantık ve strateji oyunları, ilham veren medyalar ve üreterek öğreten kendin yap aktiviteleri ile ön plana çıkıyor.

4-8 yaş evlatları olan aileler tarafından tercih edilen dijital eğitici evlat oyunları platformu Azoomee, tıpkı devirde dünyaca ünlü sefalı öğrenme kanalı Da Vinci TV’nin oyun tabanlı öğrenme sunan mobil uzantısını oluşturuyor. Azoomee‘ye tüm App Store‘lar, ve üzeri model Samsung TV‘ler ve tüm Apple TV‘lerden ulaşılabiliyor.

Çocuklarda merak ve öğrenme isteği uyandırıyor

Çocuklarda merak ve öğrenme istediği uyandıran birçok oyun ve görüntü içeren Azoomee’nin tüm içerikleri evlatların yerküreyi inançla keşfedebilmeleri için itinayla seçiliyor. Sadece mobil cihazlar ve web üzerinden mobil tatbik ile sunulan Azoomee, evlatların gelişimi ve eğitimi için en inançlı, sefalı ve kaliteli içeriği bir arada barındırıyor.

– Kodlama, Bilim, Matematik ve Sayılar

Azoomee, evlatların sevdiği sefalı öğrenme aktiviteleri ve 21. yüzyıl becerilerini desteklemek için geliştirilen matematikten kodlamaya, astronomiden arkeolojiye kadar birçok oyuna sahip. Evlatlar, kodlama ve bilimi kavramları ve temellerini öğrenirken oyunlarda ilerledikçe kodlama lisanlarını geliştiriyorlar.

– Bulmacalar, Mantık ve Mesele Çözme

Bulmaca ve sorun çözme oyunları, evlatları geliştirmeye, mantık ve muhakeme becerilerini kullanmaya teşvik ediyor. Evlatların üstesinden gelmeyi sevdikleri oyunları seçen Azoomee’de evlatlar, seviyeleri ilerledikçe yeni beceriler kazanıyor. Her seviyede bir mantık yürütmesi gereken bulmacaları çözen evlatlar, her seviyede eğlenirken kimi oyunlarda yerçekimi ve istikrar üzere fizik kavramlarını kullanarak yeni bir öğrenmeyle sonuca ulaşıyor.

– Strateji, Meydan Okuma ve Zeka Oyunları

Azoomee’nin meydan okuma ve strateji oyunları evlatları yeteneklerini test ederek ilerlemelerine teşvik ediyor.

– Yaratıcılık

Azoomee, evlatlar için onlarca sanat aktifliği ve yaratıcı başlık içeriyor. Giydirme oyunları, boyama pratikleri, müzik aletleri ve sanat stüdyosunda evlatların yapabileceği yaratıcılıklarını ön plana çıkaran oyunlar mekan alıyor.

“Oomee” karakteri ile kendi avatarını yarat

Azoomee’nin ünlü Oomee karakteri oyunlarda evlatlara eğlendirerek eşlik ediyor. Evlatların kendi tercihlerine nazaran kişiselleştirebildikleri Oomee karekteri ile kendi avatarlarını yaratarak oyunları deneyimliyorlar.

Evlatlar için her şey inançlı ve tek noktada

Her hafta yeni oyunlar ve görüntüler eklenen Azoomee, her evlat için büsbütün şahsileştirilmiş profiller ve ebeveyn kontrolüyle külliyen inançlı iletileşme özellikleri sunuyor.

Yerküre umumunda ebeveynlerin güvendiği pratik

kidSAFE Seal Programı ile COPPA sertifikalı olan Azoomee, tıpkı vakitte PİN himayeli ebeveyn murakabeleri ile Made for Mums Altın Armağan sahibi. BAFTA’ya aday gösterilen Azoomee, NSPCC (The National Society for the Prevention of Cruelty to Children) tarafından da destekleniyor.

Yorum Ekle