Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Konutta Kal, Oyunda Kal! İşte Oyun Performansını Arttırmanın Yolları!

Konutta Kal, Oyunda Kal! İşte Oyun Performansını Arttırmanın Yolları!

Yaşadığımız periyot nedeniyle konutta geçirilen hengam ziyadesiyle artarken, meskende kalanların en önemli aktiviteleri arasında gelen oyun oynamaya ayrılan müddetler de uzuyor. Bugünlerde vaktinin birçoklarını bilgisayar başında harcayan oyuncular başta olmak üzere, pek çok oyun sever oyun oynamaya daha çok devir ve kuvvet ayırıyor.

Logitech G, konutta kalarak oyun oynayanların suratını, performansını ve oyun kalitesini artıran eserleriyle dikkati çekiyor. Başta kulaklık, mouse ve klavye üzere temel ekipmanlar olmak üzere son vakitlerde isminden daha sık laf ettiren direksiyonlar da oyun deneyimine yaratıcı ve yenilikçi tahliller getiriyor.

“Oyun meraklıları daha profesyonel eserler arıyor”

Hanede harcanan devrin artmasıyla, teknolojik eserlere ve oyuncu ekipmanlarına olan ilginin de arttığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Yöneticisi Birol Sülük, “İnsanların hanede kaldıkları bugünlerde biraz da olsa sefalı vakit geçirmelerini sağlayan oyunlar, 7’den 70’e kişinin ilgi meydanı. Hal bu türlü olunca, oyun oynayanlar için en düzgün deneyimi sunan, performansı artıran kaliteli eserler ön plana çıkıyor. Oyun meraklıları giderek daha profesyonel eserler tercih ediyor. Bu noktada esporun yerkürede olduğu üzere Türkiye’de de büyüyüp yaygınlaşması hedefiyle ürettiğimiz, oyunseverlerin gereksinimlerinden çok daha fazlasını karşılayan profesyonel ekipmanların dalımıza ilham verdiğini söyleyebiliriz. Örneğin, kulaklıkta G PRO X, G332; mouse’ta G502 LIGHTSPEED, G305; direksiyon setinde ise G29 ve G920 üzere eserlerimiz herkese hitap eden alternatifler olarak öne çıkıyor. Yani eserlerimizle hem hanede hem de oyunda kalmak mümkün” diye konuştu.

Oyun meraklıları için verimliliğinde değerli bir kriter olduğunun altını çizen Birol Sülük ayrıyeten “Daha verimli oynamanın yanı sıra oyunun keyfini de artırmak için, öncelikle temel oyuncu ekipmanlarının ergonomik, kaliteli ve kullanışlı olması gerekiyor. Oyun performansı her ne kadar yüklü olarak oyuncuların yeteneği ve başarısıyla ölçülse de akıllıca ekipmanlar kullanılmadığı takdirde tam bir performans sergilemek de mümkün olmuyor. Başkaca eser güncellemelerinin ve ayarlarının sahih biçimde yapılması da büyük kıymet taşıyor. Tüm bu kaideler sağlandığı takdirde yüksek performansa dayalı yarışma oyunlarının verimliliği ve keyfi de artıyor. Gayemiz Logitech G eserleriyle her seviyeden oyuncuya bu hisleri yaşatabilmek…” dedi.

Tasarımı ve performansıyla öne çıkan Logitech G mouse ve kulaklıklar

Logitech G502 LIGHTSPEED 1. sınıf kablosuz cihazların hassasiyetini ve performansını hayranların sevdiği dizaynla birleştiriyor. Yerkürenin en çok satan oyuncu mouse’u G502’nin birinci versiyonundaki dizaynı ve özelliklerine LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklenen ve yükü da 7 gram azaltılan G502 LIGHTSPEED, çığır açan yenilikleriyle hanedeki oyun keyfini ikiye katlıyor. Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabilen G305 de kablosuz oyun mouse’larına farklı bir soluk getiriyor. Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen ve VO!CE yazılımının birinci adımını simgeleyen PRO X kulaklık tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel üzere duyabilmesini ve birebir kalitede konuşabilmesini sağlarken, devrim niteliğindeki hassasiyeti ve süratiyle kullanıcılarından tam puan alan G332 kulaklık ise konforlu bir oyun deneyimi yaşatıyor. G332 sadece oyuncuların değil, ayrıyeten bugünlerde haneden çalışanların da mikrofonlu kulaklık muhtaçlığını karşılıyor.

PC, PlayStation ve Xbox ile entegrasyonlu direksiyonlar

PC ve Xbox’lar için koordinasyonlu Logitech G920 ve PlayStation için tasarlanan G29 Driving Force yarış direksiyonları, çift motor gücü destekli şanzımanı, paslanmaz çelik valf, fren ve debriyaj pedalları ile hassas yarışlar ve uzun süren güvenilirlik sağlıyor. Logitech G yarış direksiyonları kullanıcılarına daha rahat ve uzun müddetli bir oyun deneyimi sunuyor. Direksiyonu masaya sabitlemeye imkan tanıyan kelepçeler ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Yorum Ekle