Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
KoçDigital 68 armağan ile 2019’a Veda Etti!

KoçDigital 68 armağan ile 2019’a Veda Etti!

“Geleceği Keşfet” söylemi ile kurumların dijital dönüşüm yol arkadaşı olan KoçSistem ve yenilikçi teknolojilere odaklı KoçDigital’in dijital dönüşümün başarılı örneklerini yansıtan girişimleri, ulusal ve milletlerarası tertiplerin takdirini kazanarak 57 farklı armağana layık görüldü.

KoçSistem ve KoçDigital, 2019 yılında ulusal ve milletlerarası tertiplerde kazandığı pazarlama odağında 57; yekun 68 armağan ile Türkiye’nin dijital dönüşümünde üstlendiği liderliği bir defa daha kanıtladı. ve tahlil kategorisinde 16 mükafatın yanı sıra başarılı girişim, marka ve itibar çalışmaları odağında müşteri deneyimine ilham veren 10, itibar muhaberesi kapsamında 9, marka idaresine örnek gösterilen 21, insan menşeleri sahasında 10 ve dijital süreç idaresi ile 2 mükafatı bulunuyor.

Cihan Dereci: “Aldığımız her armağan, yeni marka ve iş vizyonumuzun doğruluğunu gösteriyor”

KoçSistem Pazarlama Umumi Yönetici Yardımcısı Cihan Dereci, markanın yeni yol haritası itibarıyla 2019’da tempolu ve ağır bir çalışma periyodu yaşadıklarını tabir ederek şunları söyledi; “Bilişim kesiminin amiral gemilerinden KoçSistem’in 75 yıllık güçlü birikimi ve bölümlere ilham veren tahlilleri ile 2019’a damgasını vurduğunu söylemek isterim. KoçSistem olarak yeni kıymet üretimine odaklanan kurumların muhtaçlık duyduğu teknoloji ve tahlilleri kendilerine sunmakla kalmıyor, birebir devranda yüzde yüz iştirakimiz olan KoçDigital’in muvaffakiyete odaklı tahlil ve hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm arayışlarına tesirli karşılıklar üretiyoruz. Geleceği Keşfet diyerek çıktığımız yolda katettiğimiz aralıklar bu ortamda kıymetlendirme yapan otoritelerin de dikkatinden kaçmamış olacak ki, 2019’u güçlü bir armağan koleksiyonuyla kapatıyoruz. Ulusal ve memleketler arası bedelli tertiplerin çeşitli kategorilerde KoçSistem ve KoçDigital’e verdiği bu armağanlar, Geleceği Keşfet söylemiyle ortaya koyduğumuz dijitalleşme amaçlarının de teyidi manasına geliyor. Ödüllerimizin dağılımı itibarıyla Customer First, Platform 360, KoçHub, Pixage ve HR Analytics üzere teknoloji ve çözümlerimizin bu yıl 16 mükafatla onurlandırılmasından büyük memnunluk duyuyoruz. Tahlillerimiz dijitalleşmeyi hedefleyen kurumlar için kritik iş süreçlerinin dijital platformlara taşınmasında anahtar rollere sahip. Stevie, Muse, Hermes, IDC, Felis üzere saygınlıkları ile ün yapmış armağan komitelerinin değerlendirmeleri sonucu verilen 57 armağan, KoçSistem ve KoçDigital’in dijitalleşmeyi kurumlarda kıymet üretimi eksenli bir değişim olarak benimsediğini kanıtlıyor. Tıpkı devirde KoçSistem ve KoçDigital’in nitelikli ve geleceğe umutla bakan üretken ve uzmanlaşmış Y kuşağı yüklü çalışanları için de bu çeşit muvaffakiyetlerin değerli bir motivasyon aslı olduğunu söylemeliyim. Bu açıdan verdikleri emek ile bizlere bu mealli mükafatları kazandıran 1.500’ü aşkun KoçSistem ve KoçDigital çalışanı arkadaşımızı tebrik etmek isterim. Çalışmalarımızı taçlandıran bu armağanlar sayesinde artık çok daha güzelini başarmak için hazır olduğumuzu biliyoruz.”

KoçDigital’e armağan yağmuru

Türkiye’nin birinci IoT Platformu “Platform 360”, mahallî ve küresel pazarlar için bu platform üzerinde tasarladığı ileri analitik ve IoT tahlilleri ile Stevie’den armağanlarla döndü.

KoçDigital’in Platform 360 üzerinde yazdığı gerçek devirli üretim idare sistemi bu yıl Stevie Altın Armağanı’na layık görülürken, tekrar tıpkı platform üzerinde geliştirdiği madencilik sanayisine yönelik analitik, IoT ve büyük done tahlilleri ise Gümüş Stevie Armağanı’nı almaya hak kazandı.

KoçDigital, birebir devirde Stevie Awards tarafından verilen Mükemmel Patronlar (Great Employers) kategorisinde “HR Analytics” tahliliyle Altın Armağan’a layık görüldü.

Yılın Teknik İnovasyonu: Pixage

KoçSistem’in dijital yayıncılık pratiği Pixage bu yıl armağan komitelerinin dikkatinden kaçmadı. Pixage, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve gümrük mağazalarındaki örnek tahlilleriyle Yılın Teknik İnovasyonu kategorisinde Stevie Bronz Armağanı’nı almaya hak kazanırken; Tofaş için hayata geçirdiği Pixage pratikleri ile AVA Digital Awards kapsamında Platinum mükafata layık görüldü.

Felis Muvaffakiyet Armağanlı “Aile Saati” derhal her kanaldan ebeveynlere ulaştı

KoçSistem’in sağlıklı teknoloji tasarrufuna dikkat çeken toplumsal sorumluluk girişimi “Aile Saati” medyadaki performansı ile Felis Muvaffakiyet Armağanı’na kıymet görüldü. #haydikapatalım farkındalık hareketi ile başlayan; eğitim ortağı Ana Evlat Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) gerçekleştirdiği ana – peder destek eğitimleri ile bir yılda 94 kurs ile 1.330 ebeveyn ve onların 3-13 yaşları arasındaki evlatlarına ulaşmayı hedefliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle