Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Kızaklı Kameralı Yeni Motorola One Sızdı!

Kızaklı Kameralı Yeni Motorola One Sızdı!

Motorola, birkaç gün evvel One Macro isimli bir akıllı telefon modelini tanıtmıştı. Ama sürat kesmeyen şirket, yakında yeni bir One modeli daha tanıtacak üzere görünüyor. Yeni model ise, ön yüzünde yekpare ekran bulunduracak üzere görünüyor.

ProAndroid internet sitesinin ortaya çıkarttığı fotoğraflara nazaran yeni One‘da ön yüz yekpare ekran dizaynına odaklanacakken, ön kamera telefonda kızaklı yapıda konum alacak. Bu tasarruf halini son devirde çok markanın akıllı telefonunda sıkça görmeye başladık. Artık bunlar arasına da yeni One modeli ile katılacak üzere görünüyor.

Yeni Motorola One modelinin ismi şimdi netlik kazanmış değil. Daha evvelden Moto G8 ismi de ortaya çıkmıştı, gelgelelim tam ismi lakin önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz.

Yeni Motorola One modelinin ekranı 6.39 inç büyüklüğünde olacağı söylenirken, ekran çözünürlüğü de muhtemelen 1080×2340 piksel olacak. Telefonun kızaklı kamerası ise 32 MP f/2.0 diyaframlı olacağı söyleniyor.

EXCLUSIVA: tenemos el Motorola todo pantalla, con cámara retráctil!
Descubre TODAS sus especificaciones, y detalles de diseño.
¿Es realmente el Moto G8? Te lo mostramos todo:https://t.co/faG7JH1mq2

— Pro Android ?? (@ProAndroid) October 7, 2019

Telefonun art yüzünde ise çift kamera görünüyor. Bunların da detaylarını paylaşan ProAndroid, telefonun gerisindeki ana kameranın 64 MP ölçüsünde ve f/1.8 diyaframlı olacağını öne sürerken, ikincil kameranın da 8 MP ve f/2.2 diyaframa sahip olacağını söylüyor.

Orta segmente hususî modellerden biri olacak üzere görünen yeni Motorola One’da Snapdragon 675 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB hafıza, microSD kart yuvası ve 3600 mAh kapasitesinde batarya olacağı malumatı de mevcut.

Telefonun fiyatı elbette kesin değil, fakat net olmayan malumatlar arasında, 449 Dolar fiyat etiketi görünüyor.

Yorum Ekle