Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kingston SSD’lere VMware Ready Statüsü

Kingston SSD’lere VMware Ready Statüsü

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek eserleri ve teknoloji tahlillerinde yerküre önderi Kingston Digital Inc., kurumsal sınıf DC500 serisi SSD’lerinin artık VMware Ready statüsüne sahip olduğunu duyurdu. Ayrıntılı bir onay sürecinin akabinde elde edilen bu statü, Kingston DC500R ve DC500M kurumsal SSD modellerinin VMware’in en yüksek onay seviyesini elde ettiğini ve üretim ortamlarına yönelik VMware vSAN ve vSphere’de desteklendiğini gösteriyor.

VMware Teknoloji İş Paydaşlığı Program Yöneticisi Kristen Edwards, “Kingston DC500 serisi SSD’lerin; spesifik VMware karşılıklı çalışma standartlarını karşıladığını ve VMware bulut altyapısıyla verimli bir biçimde çalıştığını belirten VMware Ready logosu almaya hak kazanmasından memnunluk duyuyoruz. Bu statü, müşterilere Kingston kurumsal SSD modellerini üretim ortamlarında inançlı bir formda kullanabileceklerini ve müşteri ortamlarında paha alma müddetini hızlandırabileceklerini gösteriyor.” dedi.

Kingston Kurumsal SSD Eser Yöneticisi Cameron Crandall ise şunları söyledi: “Kingston, kurumsal iş yükleri için yüksek seviyede sürdürülebilir performans sunan daha da kıymetlisi hem öngörülebilir hem de tutarlı olan sınıfının en güzel kurumsal SSD modellerini geliştirmek için kararlı bir halde çalışıyor. VMware’in bu sertifikası, müşterilerin sanal masaüstü altyapısı, operasyonel data tabanları, web yayınları ve data tahlilleri üzere hem okuma odaklı hem de karışık iş yüklerine sahip pratikler için DC500 serimizin sunduğu performans ve kıymetten yararlanacaklarını garanti ediyor.”

vSAN ortamlarına ve vSphere sunucularına yüklenen DC500R ve DC500M sürücüler, sanallaştırma üzere okuma odaklı ve karışık iş yüklerine sahip tatbikler için üstün Servis Kalitesi (QoS) sunuyor. Kingston olgu merkezi serisi SSD’ler, farklı blok boyutları ve sıra derinliklerindeki giriş çıkış ve gecikme dağılımlarını ölçen şirket içinde geliştirilmiş kapsamlı QoS test programları kullanılarak tasarlanıyor ve akabinde tutarlılıkla ilgili katı spesifikasyonlarımıza nazaran ayarlanıyor. Hem DC500R hem de DC500M, yüksek iş hacmi ve öngörülebilir giriş çıkış sağlarken bir yandan da %99,9999 tutarlılık sunan düşük gecikme nispetine nazaran ayarlanıp test ediliyor.

VMware Ready program; müşterilerin VMware bulut altyapısıyla çalışma sertifikasına sahip iş ortağı eserlerini bulmalarını kolaylaştıran Technology Alliance Partner (TAP) programına ortak markalardan biri. Müşteriler bu eser ve tahlilleri kullanarak girişim risklerini azaltabiliyor ve şahsi tasarım tahliller üzerinden maliyet tasarrufu sağlıyor. Yerküre çapında binlerce üyesi olan VMware TAP programında, cinsinin en uygunu olan teknoloji iş ortakları her müşterinin benzersiz gereksinimlerine yönelik en güzel bilirkişiliği ve kurumsal tahlili sunma kararlılığını paylaşıyor.

Kingston DC500 serisi SSD’leri burada taraf alan online VMware Solution Exchange (VSX) sahifesinde bulabilirsiniz. VMware Solution Exchange, VMware iş ortakları ve geliştiricilerinin müşterileri için varlıklı pazarlama içerikleri ve indirilebilir yazılımlar yayınlayabildiği bir online pazar yanıdır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle