Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kingston, CES 2020’de Yeni Eserlerini Tanıttı

Kingston, CES 2020’de Yeni Eserlerini Tanıttı

Technology Company Inc.’in Flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc., tüketicilere ve kurumsal müşterilere yönelik yeni ürünlerini CES 2020’de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Dal başkanı, yüksek performanslı, muteber ve tutarlı eserler sunan Kingston, bu yıl da bu geleneğini sürdürüyor. Şirket; UHS-II modelleri de dahil olmak üzere yeni Canvas Plus Flash kartlarını, tüketicilere yönelik yeni nesil NVMe PCI 4.0 SSD’lerini ve data merkezleri için NVMe PCIe performans tahlillerini CES 2020’de ziyaretçilerle buluşturuyor.

Kingston’ın fuarda sergilediği eserler ise şöyle;

  • Canvas Plus Flash kartlar: UHS-II özelliğine, yüksek kapasite ve yüksek sürate sahip yeni modellerin yanı sıra Canvas Plus serisinin maksimum suratını destekleyecek biçimde geliştirilen MobileLite Plus okuyucular da tanıtılan eserler arasında konum alıyor.
  • NVMe PCIe Gen 4.0 SSD: Kingston’ın bu yıl içinde piyasaya süreceği, tüketicilere yönelik birinci Gen 4.0 NVMe SSD modeli CES 2020’de gösterilecek.
  • Gömülü Eserler: Kingston’ın günlük tasarrufa yönelik tüketici eserleri tanıtılacak.
  • Olgu merkezleri için U.2 ve biçimlerinde NVMe SSD’ler: Temel performans kriteri olarak varsayım edilebilir düşük gecikme mühletleri ve giriş çıkış tutarlılığını ön plana alan modeller sunulacak. Yeni modeller dahili yuvası genişletmeleri, hiper ölçekli done merkezi sunucuları ve yüksek performanslı depolamaya gereksinim duyan bulut hizmeti sağlayıcıları için geliştirildi.Veri merkezleri için SATA SSD (DC450R, DC500R) kapasite eklentisi: Bulut hosting şirketleri ve daha çokça depolama yerine muhtaçlık duyan vesair olgu merkezleri için 7,68 TB kapasiteli SSD.

“Kanalın önder bellek tahlilleri tedarikçisi olarak müşterilerimize en uygun eserleri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.” diyen  Pazarlama Yöneticisi Craig Tilmont sözlerini şöyle sürdürüyor: “CES, neler üzerinde çalıştığımızı ve önümüzdeki yıl neler sunacağımızı paylaşmak için kusursuz bir devir. Bellek kartlarından en son SSD’lere, giyilebilir eserlerden akıllı cihazlara kadar her yanda Kingston’ın imzası var.”

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle