Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Karınca yumurta yağı ne işe yarar? Karınca yumurtası yağı tüyleri yok ediyor!

Karınca yumurta yağı ne işe yarar? Karınca yumurtası yağı tüyleri yok ediyor!

Yüzyıllar öncesinden bugüne kadar istenmeye tüylerle baş etmek için kullanılan karınca yağı yumurtası yağı nedir, nasıl kullanılır ve kullananlar sahiden şad mu sizler için mercek altına aldık. Son yıllarında trend tüy alma metotlarından biri olan karınca yumurtası yağı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların karşılığı haberimizde.

İranlı bayanların yüzyıllardır istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kullandıkları  karınca yumurtası yağı ülkemizde  kadınların beğenilen eserleri arasında yan almayı başardı. Doğal tüy dökücü bir yağ olarak, tüylerinizden acısız bir halde ve kolay kolay kurtulmanıza imkan sağlayan karınca yumurtası yağı, nizamlı olarak kullanıldığı takdirde tüylerin sıklığında azalma elde etmenize ekte bulunuyor. Karınca yumurtasında bulunan yağ, acısız ve ağrısız bir epilasyon usulü olarak kullanabilecek en tesirli yollardan biridir. Bacak, koltuk altı, genital yer vb. yağ uygulanan yerin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Birebir vakitte ağda yapılan nahiyeyi nemlendirip ve besliyor. Ağda yapılan kesimde koyu bir görünüm oluşmasına neden olmuyor. Cildi beyazlatıp, cilde parlaklık katıyor.

Son yıllarda tüy dökme ve azaltma üzere özellikleriyle öne çıkan karınca yağı yumurtası nasıl kullanılır, bebeklerden yetişkinlere kadar işe yaradığı söylenen karınca yağı yan tesirleri var mıdır ve tasarrufu sırasında nelere dikkat edilmelidir? Karşılığı haberimizin detaylarında…

KARINCA YUMURTASI YAĞI NEDİR?

Vücutta oluşan istenmeyen tüylere lazer, ağda yahut vesair yollara bitkisel alternatif olarak kullanılan karınca yumurtası yağı, doğal bir tahlil usulü olması sebebiyle hem çocuklarda hem de yetişkinlerde inançla kullanılabilecek bir eser. Eski çağlardan beri kullanılan bu formül, nizamlı olarak uygulandığında tüylerde seyrelme, azalma üzere tesirlerle kendini gösteriyor.

EVET KARINCA YUMURTASI YAĞI NASIL KULLANILIR?

Tüyleri azaltmak ve kıl köklerini yavaşlatmak için kullanılan tercih edilen bu eseri kullanmadan evvel kesinlikle uygulayacağınız yerdeki kıllar kesinlikle temizlenmelidir. Bunun için öncesinde ağda yapılmalıdır. Akabinde yerdeki hassasiyet geçtikten 20 dakika sonra karınca yumurtası yağı kesime bolca sürülerek masaj hareketleriyle şıkça yedirilir.

Yıkama ve durulama gerektirmeyen bu yağ, yerdeki tüyler çıkmaya başladıktan sonra tekrar birebir uygulamayı sistemli bir biçimde uyguladığınızda siz de farkı göreceksiniz.

KARINCA YUMURTASI YAĞI NE KADAR MÜDDETTE TESIR EDER?

1 sene içerisinde sistemli olarak kullanılan karınca yumurtası yağı, tüylerinizin %80-90’a kadar azaldığını sene bitimi itibariyle gözlemleyebilirsiniz. Kullanan kimi şahıslara nazaran birinci tasarrufta bile tesir ettiği görülmüştür.

KARINCA YUMURTASI YAĞI ZARARI ve YAN TESIRLERI NELERDİR?

Büsbütün doğal içerikli olan eser kullandığınız durumda rastgele bir yan tesiri ile müsabakanız mümkün değildir. Ama piyasada bir çok geçersizi bulunan karınca yumurtası yağını kullandıktan sonra birden ziyade yan tesir ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin;

Ciltte kızarıklık, kabarma, tahriş,

Çok raddede kaşıntı,

Yanma, acıma hissi,

Kıl kökü iltihabı,

Tüylerinizde gözle görülür bir artış üzere yan tesirler görülebilir.

Yorum Ekle