Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Karantinada Oynanacak En Güzel 10 Mobil Oyun

Karantinada Oynanacak En Güzel 10 Mobil Oyun

Virüs salgını nedeniyle telefonunuzla daha çok hengam geçirmeye başladıysanız ve can sorununuzu gidecek bir oyun arıyorsanız gerçek noktadasınız. Bu metnimizde kendinizi ve diğerlerini Covid-19’dan korurken konutta oynayabileceğiniz fiyatsız ve fiyatlı en güzel 10 oyunu sizler için seçtik. İşte karantinada oynamak isteyeceğiniz en uygun 10 mobil oyun.

1. Hades’ Star

Uzay bir strateji oyunu arıyorsanız, kendi uzay aracı filonuzu oluşturup, kaynakları toplayacağınız, araştırma yaparak galaksinin uzak noktalarına ulaşacağınız bu oyun tam size nazaran.

Hades’ Star (ücretsiz)

2. Shadowgun Legends

Shooter oyunlarını seviyorsanız ve içerisinde biraz da RPG öğelerinin bulunması canınızı sıkmayacaksa, Shadowgun Legends’i kesinlikle denemelisiniz.

Shadowgun Legends (ücretsiz)

3. The Room: Old Sins

Gayeniz bulmaca çözmek ise, The Room: Old Sins’in dehşet dolu hikayesi sizi içine çekecek. Oyunda büyük bir malikanede kaybolan bir çiftin hikayesi ele alınıyor.

The Room: Old Sins (ücretsiz)

4. Fortnite

Hala yerkürenin en tanınan oyunlarından biri olan, tıpkı hengamda battle royale cinsini yükselten Fortnite, silahlarla, patlayıcılarla, kıyafetlerle ve velev danslarla dolu. En yeterli oyuncular önünde bahtınızın olması için bina yapma yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekecek.

Fortnite (ücretsiz)

5. Real Racing 3

Sürüş yeteneklerinizi Ferrari, Lamborghini, Ford, Aston Martin, Mercedes-Benz ve öteki arabalarla test etme bahtı bulacağınız Real Racing 3, çoklu modu ve ferdileştirme seçenekleriyle en uygun yarış oyunlarından bir tanesi.

Real Racing 3 (ücretsiz)

6. Alto’s Odyssey

Alto’s Adventure oyununun devamı olan bu oyunda birbirinden şık oyun seviyelerinde dolaşacak, balonların üzerinden zıplarken çölün gizemlerini keşfedeceksiniz. Tüm maksatları tamamlamanız için combo’ları kullanmaya gereksiniminiz olacak.

Alto’s Odyssey (ücretsiz)

7. Stardew Valley

2019’un en uygun fiyatlı oyunlarından biri olan Stardew Valley, RPG çeşidinden esinlenen bir çiftçilik simülatörü. Oyuna ihmal edilmiş bir tarlayla başlayacak ve onu eski ihtişamlı günlerine taşımak için uğraşacaksınız.

Stardew Valley (38 TL)

8. Holedown

Kendine has bir konsepte sahip olan Holedown’da blokları bir kezde yok etmek için akıllıca açıyı tutturmanız gerekiyor. Son yıllarda size bir şeyler satmaya çalışmayan uygun bir bulmaca oyunu bulmak çetin olduğundan Holedown, nadir rastlayacağınız oyunlardan bir tanesi.

Holedown (17,99 TL)

9. Oddmar

Dayanılmaz mobil platform oyunlarından Leo’s Fortune’ın geliştiricileri tarafından sunulan Oddmar, vikinglerin, goblinlerin ve perilerin olduğu bir yerkürede geçiyor. Bir karikatürü adeta canlandıran aksiyon-macera platform oyununda Oddmar’ı denetim ediyor ve mantarı yiyerek yeni güçler kazanıyor, düşmanlarınızı yok ediyorsunuz.

Oddmar (ücretsiz, tüm kısımları açmak 4,99 dolar)

10. JYDGE

Cyberpunk çetelerinin önemli bir mesele haline geldiği gelecekteki bir yerkürede, bir sibernetik icra memurunu yönetecek ve her seviyede farklı zorlukların üstesinden geleceksiniz. Oyundaki yükseltme sistemi, sizi üzmüyor zira oyun içi satın almaya değil, tamamladığınız hizmetlere, tekrar oynadığınız seviyelere ve düşmanlardan yağmaladıklarına dayanıyor.

JYDGE (32,99 TL)

Yorum Ekle