Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kamerası En Güzel Telefonlar

Kamerası En Güzel Telefonlar

Kamera performansı olan telefonların piyasadaki en pahalı telefon olmaları gerekmiyor. Bugün satılan telefonların kimileri, başkalarına kıyasla dayanılmaz kameralara sahipler. Yani yerkürenin kameralı telefonu için en pahalı telefonu almanız kural değil. Bu sayede gerçek fotoğraf makinenizi bir kenara bırakıp, yalnızca telefonunuzla işinize bakmanız bile mümkün olabilir. Profesyonel fotoğrafçılık yapıyorsanız, gerçek bir kameraya gereksiniminiz olacak fakat geri kalan birçok vakit farkı görmekte zorlanabilirsiniz.

En düzgün kameralı cep telefonu hangisi diye düşünüp durmanıza artık gerek yok. Aşağıda, fiyatı bütçenizi delip geçmeyen en güzel kameralı 8 telefonu sizin için seçip sıraladık.

Huawei P30 Pro

Halefinin kamera gücünü devam ettiren Huawei P30 Pro, piyasadaki kamerası telefonlardan bir tanesi ve bunda elbette ana kamerasının kıymetli rolü var. 40MP, 20MP ve 8MP sensörler, karlanma azaltma, korkunç fotoğraf sürece ve üstün zoom üzere işlevlerle birleşerek P30 Pro’ya dayanılmaz bir kamera yeteneği kazandırıyor.

Samsung Galaxy S10 Plus

Kamera yerinde çıtayı yükselten Galaxy S10 Plus, art tarafındaki f/1,5 diyaframlı çift 12MP kamerayla düşük ışıkta bile göz alıcı kareler yakalayabiliyor. Karlanmayı azaltma konusunda Samsung’un da önemli çalışmaları var. 960fps “super slow motion” ağır çekim işlevi, Galaxy S10 Plus’ta sevdiğimiz işlevler arasında.

iPhone 11 Pro

Apple’ın en son iPhone üçlüsü, mahsusen içerik oluşturanlar tarafından çok tutuluyor. En yeterli özellikler ve iyi sayılabilecek fiyatı bir arada tutan iPhone 11 Pro, üçlünün ortadaki seçeneği ve bizce şovun yıldızı.

Telefonun art yüzünde geniş açılı ve optik zum destekli üç kamera lensi bulunuyor. Piyasadaki en süratli telefonlardan biri olan iPhone 11, sizi performans konusunda da üzmüyor.

iPhone XR

iPhone satın alma fikri size ilginç gelse de iPhone 11 Pro’nun fiyatı sizi korkuttuysa, iPhone XR ülkü bir alternatif olabilir. 2.942mAh pille gelen cihaz, 12MP ana kamerasıyla güçlü bir kamera performansı sunuyor, üstelik çok daha tutarlı fiyatlı. Gelgelelim kamera sizin için çok değerliyse, biraz daha ziyade para harcayıp iPhone 11 Pro’yu tercih etmenizde yarar var.

Samsung Galaxy Note 10

Galaxy Note 10, 2019’da üç kameraya geçen birçok telefondan bir tanesi. Bunun sahih bir hamle olduğu kesin, zira 16MP ultra geniş, 12MP standart ve 12MP telefoto lens, size kusursuz bir performans sunuyor. Samsung’un görüntülerdeki titreşimleri gidermek için çok çalıştığını da ekleyelim.

Samsung Galaxy S8

Instagram’da fotoğraf paylaşmaktan çok fazlasını yapmayacaksanız, muhtemelen en pahalı telefonun peşinde değilsiniz. Bu nedenle hala korkunç bir telefon olan Galaxy S8’i listemize dahil ettik. Galaxy S8, hususî selfie modu sayesinde kendi fotoğrafınızı çekmeyi çok kolay bir hale getiriyor. Düzgün bir fotoğraf çekmeniz için mütemadi deneme yapmanıza gerek yok, Galaxy S8 bunu direkt yapmanıza müsaade verecek.

Huawei Mate 20 Pro

Birkaç yıldır piyasada olan Huawei Mate 20’nin fiyatı artık daha elverişli. Telefon, listemizdeki en güçlü kameralardan birine sahip. Münhasıran dayanılmaz bir geniş açılı lense sahip olan telefon, HDR özelliğiyle Huawei P30 Pro’ya yetişmese de, üçlü kamerasıyla çok yeterli bir kamera performansı sunuyor. Telefonun tasarımı da nispeten beğenilen.

Honor 20

Huawei ailesinin bir kesimi olan Honor 20, bir seri yüksek teknik yeteneği çok ucuza sunuyor. Cihazda 48MP ana lens, 16MP harika geniş açılı lens dahil olmak üzere dört lens bulunuyor. Honor 20’den elbette DSLR’ye yaklaşan bir kamera kalitesi beklememek gerekiyor, lakin fiyatına nazaran korkunç şeyler sunduğu açık.

Yorum Ekle