Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kablosuz Şarj Aleti Teklifleri ve Modelleri

Kablosuz Şarj Aleti Teklifleri ve Modelleri

Kablosuz şarj aleti tasarrufunda tek dikkat etmeniz gereken nokta ise, telefonunuzu şarj aletine olan temasını koparmamanızdır. Kablosuz şarj aletleri, telefonlar için tasarrufta umumiyetle 5 watt bir kuvvete gereksinim duyarlar. Kablosuz şarja müsait monitörler ve dizüstü bilgisayarlarda bu güç gereksinimi 120 watt civarındadır. 1 KW ‘a kadar güç gerektiren daha yüksek seviyeli kablosuz şarj aletleri de mevcuttur. IOS ve Android üzere işletim için dizaynın bulunduğu kablosuz şarj aleti modelleri arasından gereksiniminize ve bütçenize en münasebetli olanı seçebilirsiniz.

1. Baseus Square iPhone Kablosuz Şarj Aleti

İnce bir yapıya sahip olan Baseus Square kablosuz şarj aleti, kablosuz şarj özelliği bulunan tüm telefonlarda kullanılabilir. Yapısından ötürü masa üzere yüzeylerde çok konum kaplamaz. bir yüzeye sahiptir ve telefonunuzun şarj aleti üzerinden kaymaması açısından düzgün bir tercih olacaktır. USB kablosu yaklaşık 1 metre uzunluğundadır ve batarya dolumu kolaylıkla yapılabilir. Baseus Square kablosuz şarj özelliği olan tüm cihazlar ile eşleşmeye sahip olsa da, S7, S8 Serisi, Apple iPhone 8, 8 plus, iPhone X için hususî olarak üretilen bir şarj aletidir.

2. Xiaomi Mi Kablosuz Şarj Aleti

Xiaomi Mi, tüm kablosuz şarj özelliği bulunan telefonlar ile birlikte kullanılabilir. Telefonun kaymaması ismine kişisel darbe emici silikon bir yüzeye sahiptir. Tek bir dokunuş ile şarj sürecine başlayan Xiaomi Mi, 4 mm aralığa kadar telefonunuzu şarj etme özelliğiyle de ön plana çıkar. Verimli bir şarj müddeti elde etmek ismine, gövdesi sağlam alüminyum alaşımlı bir tasarımdadır. Xiaomi Mi kablosuz şarj aleti, Mi MIX 2S, iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus üzere akıllı telefonlarınız için 7,5W Galaxy Note 9, S9 üzere akıllı telefonlarınız için ise 10 W gücünde bir desteğe sahiptir.

3. Trust 22446 Kablosuz Şarj Aleti

Telefon tutucu özelliği ile birlikte sunulan Trust 22446 kablosuz şarj aleti özellikleri içerisinde araç camları ve gösterge tablosu üzere araç içindeki meydana kolaylıkla entegrasyon sağlayan 360 kademelik açıyla ayarlanabilme özelliği bulunur. Üzerinde nokta alan bir düğme sayesinde telefonunuzu tek elinizle kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Araç içi USB girişleriyle de entegrasyonlu olan model, 1A ya da 2A güç çıkışlı bir USB portu gerekir.

4. Baseus IX Masa Üstü Kablosuz Şarj Aleti

8 mm kalınlığı ile masada çok az nokta kaplayan Baseus IX, küçük dairesel tasarımı ve hafif yapısı ile seyahatlerde kolaylıkla taşınabilir. Baseus IX wireless şarj aleti özellikleri arasında haddinden fazla şarjdan, deşarjdan, ölçüsüz tansiyondan, haddinden fazla akımdan,  ekstra güçlerden, ateşten, kısa devreden ve elektromanyetik alan müdafaa fonksiyonları bulunur. Akıllı yapısı sayesinde telefonunuzun şarjı büsbütün dolduğunda otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir.

5. Baseus UFO Qi Kablosuz Şarj Aleti

Baseus UFO Qi, kablosuz şarj özelliği bulunan tüm telefonlar ile uyumludur. Kablosuz şarj özelliği bulunmayan telefonlarda ise bir dönüştürücü yardımı ile birlikte telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Üzerinde bulunan LED ışık sayesinde telefonunuzun şarj seviyesini kolaylıkla görebilirsiniz. Baseus UFO Qi, telefonunuzun külliyen şarjı dolduğunda telefonunuza çokça akım gitmesini önleyen akıllı çipe sahiptir.

Yorum Ekle