Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Johnny Depp’e Bir Yeni Suçlama Daha!

Johnny Depp’e Bir Yeni Suçlama Daha!

Johnny Depp, Pirates of The Caribbean serisindeki rolüyle tüm övgüleri üstüne toplarken, “En Âlâ Oyuncu” rolünde Oscar’a aday gösterilmişti. Ne var ki Depp’in yükselişi beşinci sinema olan “Dead Men Tell No Tales” ile aksine döndü. Mortdecai üzere  sinemalar Oscar’ın tam aykırısı olan ve en başarısız aktörlere layık görülen “Altın Ahududu” mükafatına aday gösterildi.

Bu başarısızlığın en büyük sebebin Johnny Depp‘in, eşi Amber Heard‘ten vakalı bir biçimde ayrılması ve alkol bağımlılığının en üst seviyeye tırmanması olarak gösterildi. Velev aktörün, Heard’e şiddet uyguladığı bile tez edildi. Ne var ki, ne komşuların beyanları ne de kan testleri, Depp’in hiçbir formda Amber Heard’e şiddet göstermediğine işaret etti. Depp, Heard’un kariyerine önemli zarar verdiği ve gerek Disney, gerekse Warner Bros ile olan alakalarını zedelediği vurguladı ve eski eşinden 50 milyon dolar tazminat talep etti.

Artık ise, Aquaman’de Jason Momoa’nın partnerliği üstlenen Amber Heard, eski kocasının tanıklara ve polislere rüşvet teklif verdiğini iddia etti ve dokümanların ortaya dökülmesi için mahkemeye talepte bulundu. Duruşma bu talebi “saçma görünse de” sürece alacak.

Sonuç her ne olursa olsun, bu vakaların iki isme de zarar verdiği kesin. 

Yorum Ekle