Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Jilet nasıl kullanılır? Jilet tüyleri arttırır mı? En âlâ bayan jileti hangisi?

Jilet nasıl kullanılır? Jilet tüyleri arttırır mı? En âlâ bayan jileti hangisi?

Jiletle tıraş olmanın vücuttaki tüyleri arttırdığı ve kalınlaştırdığı konusu yıllardır tartışılan bir mevzu. Mütehassıslar bu mevzuda geniş çaplı bir araştırma yaptı. Araştırmanın sonucunda ise jiletin tüyleri arttırmadığı kanısına varıldı. Pekala jiletle tüyler nasıl alınmalı? Jilet tüyleri ne devir arttırır? Piyasadaki en güzel hatun jileti hangisidir? Öğrenmek için metnimizi inceleyebilirsiniz.

Vücudumuzun koltuk altı, genital yer, bacak ve yüz üzere ortamlarındaki tüyleri temizlemek için birden çok metot bulunuyor. Bu usullerin arasında hem kolay hem acısız hem de yüzyıllardır uygulanan jilet, kimi bayanların hormonel sorunları nedeniyle tüylerinin kalınlaşarak daha ziyade çıkmasına neden oluyor. Hal bu türlü iken bu haberleri duyan bayanlarda jilet konusunda kararsızlık yaşıyor. Tüm sorularınıza karşılık bir araştırma yapıldı. Sizler de jilet kullanma konusunda kararsızlık yaşıyorsanız kesinlikle haberimizin devamını okumalısınız.

JİLET TÜYLERİ ARTIRIR MI?

Jilet tabiatı gereği keskin bir alet olduğu için tüyleri keserken yana sahih eğimli bir biçimde kesiyor ve kılların ucu mızrak üzere oluyor. Tüyler tekrar uzamaya başladığında bu yüzden, güya daha kalınlaşmış ve fazlaymış üzere görünür. Yani jiletle tüy almanın kıl köklerini kalınlaştırdığı rivayeti külliyen asılsızdır. Asıl kıymetli olan tüy yapınızdır. Zira tüy yapısı kimseden şahsa farklılık gösterebilir ve tıraş bıçağına vereceği reaksiyon de farklıdır.

EN YETERLI HATUN JİLETİ HANGİSİ?

– Gillette Venus Swirl Bayan Tıraş Makinesi / 60,00 TL

– Gillette Simply Venus 3 Tıraş Makinesi / 22,90 TL

– Gillette Venus Riviera 2’li / 27,90 TL

Yorum Ekle