Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Jabbar’ın “3leme” EP’si, Dinleyicilerle Buluşuyor

Jabbar’ın “3leme” EP’si, Dinleyicilerle Buluşuyor

Huawei Mobile Türkiye ve Universal Music Türkiye‘nin iş birliğiyle, FreeBuds 3’ün ön plana çıkan kaliteli sessizliğinden ilham alan Jabbar, “3leme” EP’sinin yaratım sürecinde sık sık kendi iç sesini dinlemek için yüksek teknolojiye başvurdu. Faal gürültü engelleme ile istediği bölgede kendini dinleme fırsatı sayesinde kentin gürültüsünden arınmış bir deneyim yaşadığını söyleyen Jabbar, en büyük ilhamın kişinin kendi içindeki seslerden geldiğini belirtiyor.

Jabbar, HUAWEI FreeBuds 3 ile yaşadığı deneyimi altı adet kısa görüntü ile anlatıyor. Kentin gürültülü merkezleri, stüdyo çalışmaları, konser ortamı üzere sahalarda Jabbar’ın rahatsız edici seslerden uzaklaşıp müziğine odaklandığı anları gösteren görüntüler HUAWEI Mobile Türkiye YouTube hesabından seyredilebiliyor. “3leme” EP’sinin çıkış müziği ‘Sen Git’ için çekilen müzik medyasında da, FreeBuds 3 ile kaliteli sessizliğin ön plana çıktığı anlar JabbaronVEVO YouTube kanalından seyredilebiliyor. https://umgturkey.lnk.to/Jabbar3leme

En kaliteli ses, en kaliteli sessizlik

Etrafımızdaki istenmeyen sesler, günlük hayatımızda bizi her taraftan çevreliyor. Bilhassa kent hayatında her alanda önümüze çıkan gürültüler, dinlenmemize ket olarak sıhhatimize da zarar veriyor. Günlük hayatta bizi en çok rahatsız eden sesler ise alarmlar, inşaat sesleri, trafikteyken etraftan işittiğimiz sesler ve kalabalık ortamdaki insan sesleri olarak karışımıza çıkıyor. Bu noktada HUAWEI FreeBuds 3, yerkürenin birinci açık dizayna sahip faal gürültü engelleme özelliğiyle kentin içinde kendinize hususî bir alan yaratmanıza imkan sağlıyor.

Kulak kanalının simülasyonuna dayanarak, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı formları için ayarlanarak canlı gürültü azaltma tesiri elde ediliyor. HUAWEI FreeBuds 3, siyah, beyaz ve çok yakında al renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle