Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
İşte Zula Harika Lig 4. Seri Şampiyonu!

İşte Zula Harika Lig 4. Seri Şampiyonu!

27 Temmuz’da başlayan Zula Üstün ‘in 4. Seri finali, haftalardır uğraş eden birbirinden başarılı 10 profesyonel ekibin en güzellerini buluştururken, kıran kırana geçen serinin şampiyonu bir defa daha Galatasaray Espor oldu.

Nonstop Zula Espor Merkezi‘ne gelerek final heyecanını canlı olarak takip eden espor severler final heyecanı kadar Keişan, Mert Şenel, Rauf ve Tuğçe Haşimoğlu’nun konserine de büyük ilgi gösterdi.

Şampiyon Galatasaray oldu!

26-27 Ekim tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen, adrenalinin tepe yaptığı final müsabakalarında, finalist gruplar 200.000 TL armağan havuzu için buluştu. Zula Üstün Lig’in yarı final serisi, Beşiktaş ve Bursa Espor arasında oynandı. İki ekibin da birinci büyük finallere katılma deneyimi olan müsabaka,  Beşiktaş’ın 2-0’lık galibiyetiyle sonuçlandı.

2. yarı final maçı 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor arasında geçti; 2-0’lık skorla derbinin kazananı olan Galatasaray Espor, final serisini tekrar devam ettirdi. 2 maçın da uzatmaya gittiği müsabakalar, Harika tarihinin en çekişmeli serilerinden oldu.

Beşiktaş – Galatasaray Espor arasında geçen final müsabakasının akabinde şampiyon 3-0’lık skorla Galatasaray Espor oldu. Galatasaray Espor, Zula Üstün Ligin 4. Döneminde kupayı 4. defa kaldırırken, ligde kere nokta alan Beşiktaş Espor değerli bir muvaffakiyete imza atarak ikincilik armağanının sahibi oldu.

Bursa Espor, serisi üçüncü sırada tamamladı

1907 Fenerbahçe – Bursa Espor arasında oynanan maçta Bursa Espor, 2-0’lık galibiyetle dönemi üçüncü sırada tamamladı.

aşamasının “en”leri muayyen oldu

Lig aşamasının MVP (En Kıymetli Oyuncu), En Düzgün Taarruz, En Düzgün Keskin Nişancı ve En Uygun Çıkış Yapan Oyuncu üzere “en”leri de belirlenirken, “En Düzgün Çıkış Yapan Oyuncu” Berkay “Arroow” Özdemir, “En Uygun Taarruz Oyuncusu” Ertuğrul “W4siLi” Pala, “En Âlâ Keskin Nişancı” Ege “Surprise” Apaydın oldu.  Ege “Shnazn” Tarhan  ise  MVP (En Bedelli Oyuncu) seçildi.

ICE Warriors  Zula Muhteşem Lig’de kalmaya devam edecek

26 Ekim Cumartesi günü ICE Warriors, Godzilla Wanderlust arasında gerçekleşen Play-out maçının galibi 2-0’lık sonuçla, üst üste iki dönemdir çıktığı play-out maçlarından galip çıkan, ICE Warrios oldu.

Zula severler, Zula Harika Lig 4. Seri finalini ve Zula hakkında her türlü bilgiyi  http://espor.zulaoyun.com adresinden takip etme imkanına da sahip oldular.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle