Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Yerküre’nin Birinci 1 Milisaniye Oyun Monitörü!

İşte Yerküre’nin Birinci 1 Milisaniye Oyun Monitörü!

LG, yaz başında Electronic Entertainment Expo 2019’da tanıttığı yerkürenin birinci 1 milisaniye (ms)1 IPS ekranı olan yeni LG UltraGear Nano IPS G-SYNC oyun monitörünü Türkiye’de satışa sundu. Fevkalâde renk üretimi, ultra süratli reaksiyon vadesi ve 144Hz yenileme suratı elde etmek için Nano IPS teknolojisini kullanan UltraGear, tüm oyun severlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. LG, yeni monitörünün büyüleyici suratı ve çarpıcı imaj kalitesiyle, oyuncuların şimdiye kadar yaşadığı en sürükleyici oyun deneyimini sağlayacak eksiksiz bir paket sunuyor.

Nano IPS Teknolojisiyle Renkleri Oyunun İçerisinde Hissettiriyor

27 inç ekran boyutlarında olan 27GL850 UltraGear Nano IPS monitörü 144Hz yenileme suratı, yüksek ekran çözünürlüğü (2560 x 1440) ve inanılmaz kademede canlı, titremeyen ayrıntılı manzaralar için geniş renk yelpazesine sahip (yüzde DCI-P3 yüzde 98). En tanınan oyunlara bile cevap verecek yüksek performansa sahip olan 27GL850, savaş sahnelerinde dahi, daha canlı sahneler oluşturmak için yüksek kaliteli renk ortaya koyuyor.

Kararan ve titreyen ekranlardan bıkanlar için kusursuz bir monitör olan 27GL850, Nano IPS 1ms ile, kullanıcıların ölçüsüz suratın yan tesirlerini hissetmeden zafere ulaşmalarını sağlıyor. Böylece, oyuna kendini büsbütün kaptıranlar için nefes kesici bir oyun ortamı sağlanmış oluyor

NVIDIA G-SYNC koordinasyonlu olan 27 inç UltraGear HDR10’u destekliyor. LG 27GL850 monitör, ekran yırtılmasını önleyerek tutukluğu en aza indiriyor ve daha meselesiz, daha süratli bir oyun deneyimi sağlıyor. Oyuncular, Adaptive-Sync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve süratli tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyorlar. HDR10 ile de oyuncular, gerçekçi görsellerle kendilerini tam oyunun içerisinde hissediyorlar.

Monitör, yırtılma olmadan yumuşak hareketler sağlamasının yanı sıra, en yüksek doğruluk ve devirli oyun deneyimi için Dinamik Hareket Senkronizasyonu’na sahip. Sonunda gecikmesi en aza indiriliyor. Siyah Dengeleyici oyuncuların en karanlık ortamlarını bile net bir formda görmesini ve flaş bombalarından süratlice uzaklaşabilmelerini sağlarken, nişan imleci maksat atış hassasiyetini artırmak için ekranın ortasına sabitlenebiliyor.

Ergonomik Tasarım

LG 27GL850 monitörün üç cepheli, neredeyse çerçevesiz tasarım ve tabanı, ekranın eğimini, yüksekliğini ve dönüşünü değiştirmek için ayarlanarak, kullanıcıların daha rahat oynamalarına yardımcı oluyor.

LG UltraGear Nano IPS oyun monitörleri, kasım ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle