Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Yeni Braun Seri 8 ve 9 Tıraş Makineleri

İşte Yeni Braun Seri 8 ve 9 Tıraş Makineleri

Tüketicisinin ömrünü düzgünleştirmeye odaklı P&G markası , erkeklerin hayatını kolaylaştırmak için, en kısa zamanda, en tesirli ve hassas tıraş deneyimini vaad ediyor. Braun’un tıraş makineleri ile şahsî bakımınız için ayırdığınız devranı minimuma indirebilir, kısa sürede tesirli ve keskin tıraş olabilirsiniz. Braun’un kusursuz bir pak tıraşlı görünümü seçen erkekler için tasarlanmış en mütenasip tıraş portfolyosuna eklediği yeni 8 ve 9 serisi ile ferdî bakım rutininizi kolaylaştırıyor.

Braun, en üst seviye tıraş performansı arayan mükemmeliyetçi erkekler için yeni 8 ve 9 Serisini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Tasarım mükemmeli Seri 9, tek bir dokunuşla size kusursuz bir tıraş deneyimi yaşatmak ve yerkürenin en verimli tıraş olmak için tasarlandı. Yeni Braun Seri 8 ise en çekişmeli ortamlarda bile cilde hassas bir yakınlık ve benzersiz bir performans sağlamak için akıllıca tasarlandı.

Braun’un en düzgün teknolojiye sahip yeni akıllı tıraş makineleri Seri 8 & 9 kaç sefer, hangi aralıklarla ve ne kadar hengamda tıraş olduğunuzu anlıyor. Yerküre çapında armağan almış tasarımı ve yeni bildirim ekranı ise siz tıraş olurken daima data toplayarak daha âlâ bir performans için tavsiyelerde bulunuyor; başlığı ne vakit temizlemeniz ve değiştirmeniz gerektiğini söylüyor. Ayrıyeten yeni bildirim ekranından şarjınızın ne kadar kaldığını da görebilirsiniz.

Braun, erkeklere muhtaçlık duydukları mahalde daha ziyade zaman sağlıyor

Daha büyük bir pile sahip olan 9 ve 8 serisi, vesair modellerine nazaran %20 daha uzun şarj ömrü ile 60 dakikalık etkileyici bir tıraş müddeti, 5 dakikalık süratli şarj fonksiyonu ile de en tesirli tıraş deneyimini sunuyor. Braun’un akıllı SyncroSonic ™ teknolojisi sayesinde dakikada 30.000 çapraz kesme hareketi ve 32 bit işlemcisi ile makinenin gücünü sakalınızın muhtaçlığına ve yoğunluğuna nazaran otomatik olarak ayarlıyor.Islak ve kuru olarak kullanılabilen yeni 8 ve 9 Serisi tek bir cihaz ile tüm gereksinimlerinizi karşılarken, kıymetli anlarınız için size daha çok vakit kalıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle