Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Windows 7’den Taşınmanın Pratik Yolu

İşte Windows 7’den Taşınmanın Pratik Yolu

Şayet hala 7 kullanıyorsanız çanlar sizin için çalıyor. Çünkü Microsoft’un 7 desteğini kesmesine sırf 2 ay mühlet kaldı. 10 yaşındaki Windows 7 işletim sistemini hala yerküre çapında çok sayıda insan kullanıyor, lakin Microsoft’un artık nispeten eskimiş bu işletim sistemini rafa kaldırması gerektiği de aşikar. Pekala, artık ne olacak? Windows 7’den nasıl taşınacaksınız?

Intel‘in araştırmalarına nazaran kişilerin eski bir işletim sistemine yapışıp kalmalarının temel nedenlerinden birini, tüm belge ve dokümanları, işletim sistemi ayarlarını bir diğer işletim sistemine taşımaktaki zorluk oluşturuyor. Yani kişilere donelerini taşımak sıkıntı geliyor ve bu nedenle yeni bir suramda bulunmuyorlar.

Laplink ismindeki bir yazılım şirketi, bu husus özelinde bir yazılım geliştirmiş ve bunu 7 kullanıcılarına fiyatsız olarak sunmuş. PCmover Express ismindeki bu yazılım, 7’den kolaylıkla taşınmayı sağlarken, evrak ve datalarınızı de beraberinizde kolaylıkla götürmenizi sağlıyor.

Ferdî tasarruf için fiyatsız olarak sunulan PCmover Express, ticari tasarruflarda ise 29 Dolar üzere bir fiyat etiketine sahip.

Şayet 7’den Windows 10‘a geçmeyi düşünüyorsanız, PCmover Express’i buradan indirebilirsiniz.

Yorum Ekle