Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Samsung’un ABD’deki Tanınan Galaxy’leri!

İşte Samsung’un ABD’deki Tanınan Galaxy’leri!

Samsung, Apple’ın akabinde ABD’de en büyük 2. mobil üreticisi konumunda. Bu nedenle eyaletlerde kullanılan neredeyse 3 Android telefondan biri Samsung’un olurken, Samsung’un ABD’de en tanınan Galaxy  modelleri ise yeni tanıtılanlar değil.

Samsung’un yakında Galaxy S11’i tanıtması bekleniyor, lakin görünüşe nazaran ne Galaxy S9, ne de , ABD’de Samsung’un tanınan modeli. Speedtest mobil pratiğinden toplanan donelere nazaran, Samsung’un ABD’de en yaygın olarak kullanılan telefonları Galaxy S8 ve Galaxy Note 9.

Galaxy Note 9’un tanınan olarak kullanılması anlaşılabilir bir durum, çünkü Note 10 daha çok taze bir telefon. Lakin Galaxy S serisinde 2 jenerasyon tazeleyen Samsung’un ABD’de Galaxy S8 ile anılması değişik bir data. Samsung neredeyse Galaxy S11’i tanıtacak, ama görünen o ki kullanıcılar Galaxy S8 kullanmaktan çok mutlu.

Bu durum One UI 2 ve Android 10 işletim sisteminin gelecek olmasıyla değişebilir. Çünkü yeni işletim sistemi sürümlerinin Galaxy S8 serisine gelmesi beklenmiyor. Bu nedenle bu işletim sistemlerini kullanmak isteyen Samsung kullanıcıları, devayı Galaxy S11‘e yahut Galaxy A (2020) modellerinden birine geçmekte bulacaklar.

Yorum Ekle