Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
İşte Samsung Galaxy S11’in İşlemcisi!

İşte Samsung Galaxy S11’in İşlemcisi!

Samsung, kısa bir mühlet evvel işlemcisini duyurduğunu sizlerle paylaşmıştık. Mahsusen Arttırılmış Gerçeklik (AI) ve 5G yetenekleriyle ön plana çıkacağı söylenen ve Arm Mali-G77 grafik yongasıyla birlikte grafik konusunda yeni Valhall mimarine sahip olan işlemci, ne yazık ki Galaxy S11’de önümüze çıkmayacak. En azından gelen haberler bunu gösteriyor.

Haberlere nazaran Samsung, Galaxy S11 için farklı bir işlemci üzerinde çalışıyor. Şu an halihazırda Exynos 9825 işlemcisine verdiği Galaxy Note10‘dan farklı olarak, Galaxy S11’de vites yükseltecek olan Samsung’un, yeni S jenerasyonunu Exynos 9830 işlemcisi ile güçlendirmesi bekleniyor.

The Exynos 9830 exists. In the latest One UI 2.0 beta for the S10, Samsung added support for the Exynos 9830 along with the 865. These will, of course, be used in the S11. pic.twitter.com/v2Bio1Hggf

— Max Weinbach (@MaxWinebach) October 27, 2019

Samsung’un Galaxy S11’de yanına Exynos 9830 işlemcisine bölge vereceği ise haberini Twitter’dan paylaşan @MaxWinebach, bu iddiayı One UI 2.0 beta yazılım notlarından ortaya çıkartmış.

Buna nazaran Samsung’un işin farklı planları olduğunu söyleyebiliriz, lakin elbette durumun nasıl geliştiğini hengam gösterecek. Bahis ile ilgili daha ziyade haber aldıkça sizlerle paylaşacağız.

Yorum Ekle