Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Oyuncuların Sürat Muhtaçlığını Karşılayan Tahliller

İşte Oyuncuların Sürat Muhtaçlığını Karşılayan Tahliller

Acer, Nitro 50 bilgisayarlar 9. Nesil Intel Core i7 yahut AMD Ryzen 7 işlemci modellerine kadar işlemciler ve NVIDIA GeForce GTX 1660Ti modeline kadar GPU’larla donatıldı. Ağır grafik süreci gerektiren hizmetlerin üstesinden gelebilen Nitro 50 Serisi, kullanıcılara üst seviye oyun performansı vadediyor.

1 TB’a kadar sabit disk ve 512 GB’ye kadar SSD ile geniş depolama sahası sunan seride, 32 GB’ye varan yüksek performanslı ve düşük güç tüketen DDR4 bellek ile sunumlar ve görüntüler problemsizce görüntülenebilirken kullanıcılar daha süratli çalışma imkanı buluyor.

Creative Sound BlasterX 360° ile efektler ve gereksinimlerinizi karşılayacak ses denetimiyle üstün ses kalitesi sağlıyor. Nitro 50 serisinin zırha benzeyen zaviyeli kasası ve ön tarafta mahal alan kırmızı LED aydınlatması ise etkileyici bir görünüm oluşturuyor.

Nitro 50 masaüstü bilgisayarlar başkaca, Realtek Dragon LAN ile oyun, internette gezinme ve yayın için ağ suratını optimize ediyor. Nitro 50 masaüstü bilgisayarları, Acer Nitro VG0 monitörlerle birlikte kullanarak etkileyici bir parti atmosferi oluşturmak yahut oyun deneyimini göz alıcı bir hale dönüştürmek mümkün.

Nitro VG0 Monitörler

AMD Radeon FreeSync özellikli bu yeni IPS monitörler, 1 ms’ye kadar ulaşan ultra süratli Visual Response Boost (VRB) reaksiyon müddeti ile mütenasip fiyata akıcı oyun deneyimi sunarak oyuncuların sürat muhtaçlığını karşılıyor. Acer Nitro VG0 gerçekçi renkler sunan 27, 24,5, 23,8 ve 21,5 inç panel ve Full HD çözünürlüğe sahip.

AMD Radeon™ FreeSync1 özelliğine sahip Nitro monitörlerin oluşturduğu kareler, ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve gecikme müddetlerini azaltmak için ekran kartının kareleriyle senkronize ediliyor. Böylelikle akıcı oyun deneyimi elde edilmiş oluyor. Visual Response Boost™ (VRB) ise süratli hareket eden manzaralarda bulanıklığı azaltarak 1 ms reaksiyon müddeti ve 75 Hz yenileme suratı tesiri oluşturuyor. 6 istikametli renk ayarı sayesinde kullanıcılar, oynadıkları oyuna en münâsib renk, ton ve doygunluk seviyesini belirleyebiliyor. Dahili siyah artırma özelliği ise oyuncuların 11 farklı siyah seviyesi seçeneği arasından tercih yapıp görsel avantaj elde ederek düşmanlarını basitçe bulmalarını, saklanmalarını yahut yarış pistinde virajları alabilmelerini sağlıyor.

Eserlerde mahal alan Acer Game Mode, içeriğin cinsine nazaran imajları optimize etmeyi sağlayan evvelden belirlenmiş sekiz adet ekran modu içeriyor. Ekran modları arasında Aksiyon, Yarış, Spor, Kullanıcı, Standart, ECO, Grafik ve Film modları bulunuyor. Bu ayarlara kısayol tuşu yahut Ekran Menüsü içindeki ayarlardan kolay kolay erişilebiliyor.

Flickerless, BlueLightShield, ComfyView ve düşük karartma teknolojilerini içeren Acer VisionCare özelliği sayesinde uzun oyun maratonlarında izleme rahatlığı artıyor. VESA montajına müsait olan monitörler masa sahasından tasarruf etmek için duvara asılabiliyor. Böylelikle oyun kontrolcülerine, farelere ve başka cihazlara daha ziyade yan kalıyor. ZeroFrame tasarım ise izleme meydanını artırmasının yanı sıra birden ziyade monitör kullanılan kurulumların neredeyse kusursuz olmasını sağlıyor.

0 ve Acer Nitro VG0 Fiyatı Ne Kadar?

0 (N50-110, N50-600) serisi oyun masaüstü bilgisayarları 3.899 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Acer Nitro VG0 (VG220Q, VG240Y, VG252QP, VG270, VG270K) oyuncu monitörleri 789 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yorum Ekle