Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Oppo Reno3 5G, Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

İşte Oppo Reno3 5G, Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

Oppo, akıllı telefon konusunda elini epey süratli tutuyor. Çünkü geçtiğimiz nisan ayında Reno modelini, akabinde eylül ayında da Reno2 modelini piyasaya süratli süren Oppo, bu defa de serinin 3’üncü modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Reno3 5G için geri sayım başlamış durumda.

bu sene Reno modelleriyle birbirinden farklı akıllı telefonu alana sürdü. Reno, Reno2, Reno2 Z, Reno2 F ve Reno A9 (2020) modelleriyle çok sayıda telefonu kullanıcılarla farklı pazarlarda buluşturan Oppo, yıl bitmeden Reno 3’üncü jenerasyonu ile bir sefer daha raflara çıkmak istiyor.

Reno3 Pro 5G’nin 26 Aralık tarihinde Çin’de tanıtılması bekleniyor. Reno3 hakkında gelen haberler sadece bununla da hudutlu değil. Yeni telefon kanlı canlı biçimde ortaya da çıkmış durumda.

Ortaya çıkan Reno3 5G imgelerinde telefonun Redmi K20 Pro modeline benzerliği çekiyorken, özellikleri de görünüyor. Üstteki fotoğrafta da göründüğü üzere Reno3 5G, 8 GB RAM ve 128 GB hafıza ile birlikte gelecek.

Reno3 5G‘nin başkaca 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekrana sahip olması ve ön yüzünde 16 MP kamera, art yüzünde ise 48 MP bir ana kamera bulundurması bekleniyor. Öte yandan telefonda art tarafta başkaca 2 kamera daha mahal alacak ve bunlar da 8 MP ve 2 MP ölçüsünde olacak. Böylelikle Oppo Reno3 5G’nin 3 kameralı bir akıllı telefon olması bekleniyor.

Yorum Ekle