Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Kingston DC1000B NVMe SSD Özellikleri ve Fiyatı!

İşte Kingston DC1000B NVMe SSD Özellikleri ve Fiyatı!

Kingston Digital, Inc. veri merkezlerine yönelik yeni SSD modeli olan DC1000B M.2 NVMe sürücüsünü piyasaya sürüyor. Yeni sürücü, sürücüsü için ayrılan bir ya da iki M.2 NVMe yuvasına sahip sunucular için ülkü bir tahlil sunuyor. Böylelikle bu sunucularda ön taraftaki 2,5 inç sürücü yuvaları ek depolama için kullanılabiliyor. 2280 tipindeki DC1000B dahili güç kaybı müdafaa özelliğine sahip. Eser başkaca 0,5 DWPD4 düzeyindeki dayanıklılığıyla uzun tasarruf ömrü sunuyor. Sistem heyetimi, ön bellek ve kayıt tutma için tasarlanan Kingston DC1000B 3,2 GB/s ve 205.000 IOPS2 hızlarıyla inanılmaz performans sunuyor.

“M.2 tipi aslen istemci makineleri için tasarlanmış olsa da küçük boyutları ve yüksek performansıyla sunucularda kullanmak için de cazip hale geliyor.” diyen Kingston SSD Eser Yöneticisi Keith Schimmenti, kelamlarını şöyle sürdürüyor: “DC1000B, hem çok tanınmayan hem de en üst seviye markaların sürücüsü için M.2 NVMe SSD’lerden yararlanan en yeni sunucu modelleri için şahsi olarak geliştirildi.”

Yüksek performanslı bir M.2 (2280) NVMe SSD olan DC1000B, 3D TLC NAND özelliğiyle birlikte en son Gen 3.0 x 4 PCIe arayüzünü kullanıyor. Sunucularda kullanmak için tasarlanan DC1000B, olgu merkezlerine tutarlı maliyetli bir sürücüsü çözümü sağlıyor. Büyük ölçekli raf tipi sunucularda dahili sistem sürücüsü biçiminde kullanmak için ülkü olan eser ayrıyeten yüksek performanslı ve dahili güç kaybı himaye özelliğine sahip M.2 SSD’lere muhtaçlık duyulan kişisel maksatlı sistemlerde de kullanılabiliyor. DC1000B, istemci sınıfı SSD’lerde ziyade görülmeyen kurumsal seviyede performans tutarlılığı ve düşük gecikme vadesi üzere özellikler sunuyor.

DC1000B; 240GB ile 480GB arasında değişen kapasite seçeneklerine1 sahip. Eser efsanevi Kingston güvenilirliğiyle geliyor. Daha ziyade haber için kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle