Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte HyperX’in Yeni CES 2020 Bombaları!

İşte HyperX’in Yeni CES 2020 Bombaları!

2013 yılında kuruluşundan bu yana yüksek performanslı eser serisini genişletmeye kendini adamış Kingston Technology Company, Inc.’ in oyun ünitesi olan HyperX, armağanlı oyun akseuarları ve bellek serisine yeni eklemeler yaptığını duyurdu.

CES 2020’de gösterilen en yeni eserler arasında Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı, HyperX Aqua mekanik tuşlara sahip Alloy Origins RGB oyun klavyesi, Pulsefire Raid oyuncu faresi, FURY Ultra RGB oyuncu mouse pad’i ve tıpkı devranda FURY DDR4 DIMM ve Impact DDR4 SODIMM bellek modülleri bulunuyor. HyperX başkaca Switch Joy-Con kontrol cihazları ve mobil cihazlarının yerleştirildiği ve şarj edildiği iki yeni ChargePlay Clutch eserini de sunuyor.

Bunların yanı sıra HyperX, 2019 yılı içerisinde 10 milyondan ziyade oyuncu kulaklığı,  bir milyon oyuncu klavyesi, 65 milyon bellek modülü pazara sunmuş olup, NPD’nin açıkladığı  son olgulara nazaran de, 2019 yılı oyuncu kulaklığı pazarında büyük bir hak almayı başardı. HyperX 2014’te birinci oyuncu kulaklığı olan Cloud’u geliştirdiğinden bu yana, 30 farklı kulaklık modeli üreterek, PC ve konsol oyuncu kulaklıkları markaları arasında kendini başkan duruma getirdi. Ayrıyeten günlük tasarruf için tasarlanmış Cloud MIX kulaklıkları ile ve “We’re all Gamers” mottosuyla yola çıkan eser elçilerinin dışında, Grammy armağanlı Post Malone, Pittsburgh Steelers oyuncusu JuJu Smith-Schuster ve Boston Celtics’in 4 numarası Gordon Hayward üzere ünlü isimlerle de çalıştı.

HyperX Umum Yöneticisi Mark Leathem yaptığı konuşmasında “CES konferansında bahsettiklerimiz, ‘We’re All Gamers’  felsefesine duyduğumuz sarsılmaz bağlılığımızla PC, Konsol, Mobil Oyuncularına ve daha ziyadesine verdiğimiz hizmetin evrilmesinin bir yansımasını ortaya koymuştur.  HyperX eserleri,  gerek çevirimiçi bir PC oyunu turnuvasında uzunluk gösteren, gerekse PlayStation, Nintendo Switch, Xbox üzere platformların son çıkan oyunlarını oynayan oyunculara, segmentinin en uygun performansını sağlamakta  ve HyperX’in kalitesini de ileri seviyeye taşımaktadır,” dedi.

İşte HyperX’in Yeni Eserleri

HyperX Cloud Flight S

Cloud Flight’ın muvaffakiyetini temel alan Cloud Flight S, 30 saate1 kadar pil ömrü sunan ve bağımsız Qi sertifikalı, kablosuz şarj özelliğine sahip kablosuz bir kulaklık modeli oluyor. Masaya rahatça konabilmesi için 90 aşama dönen kulak kapakları, Cloud Flight S’e şahsi olarak ayarlanmış olup, HyperX sanal 7.1 surround ses ve  2,4 GHz suratında yayın yapan 50mm sürücülerle etkileyici bir oyun içi ses deneyimi sunuyor.

Cloud Flight S, sessizde olup/olmama durumunu gösteren LED göstergeli, ayrılabilir bir mikrofon içeriyor.  PC, PS4 ve PS4 Pro hazır kulaklık seti başkaca HyperX NGENUITY yazılımı kullanılarak kişiselleştirilebilen oyun ve sohbet ses seviyesini ayarlamak için sezgisel kulaklık denetimleriyle birlikte geliyor.

HyperX Alloy Origins Oyun Klavyesi

Alloy Origins mekanik klavyesi, dokunsal HyperX Aqua mekanik anahtarları kullanılarak üretilmiş, parlak ışık efektlerine sahip, daha parlak aydınlatma için ise beş farklı  ayarlanabilir parlaklık seviyesine sahip olan geriden aydınlatmalı RGB tuşlara bölge veriyor.

Dayanıklılık ve sağlamlık için havacılık sınıfı alüminyum kullanılarak üretilmiş gövdeye, masaüstü yerini en üst seviyeye çıkartan ve taraftan tasarruf sağlayan bir dizayna sahip.

Alloy Origins, klavyedeki tuş başına kolay şahsî ışıklandırma efektleri dahil birçok ışıklandırma ve makro ayarı yapabilme özelliğine de sahip. Kullanıcılar hareket halindeyken oyun oynamak için dahili bellekte, HyperX NGENUITY yazılımını kullanarak, üç adete kadar Alloy Origins profili kaydedebiliyor. Klavyede ayrıyeten %100 anti-ghost ve N-key modu bulunuyor.

HyperX Pulsefire Raid

Pulsefire Raid RGB, tuş atama yahut çeşitli komutları gerçekleştirmek için ek tuşlara gereksinim duyan oyuncular için tasarlanmış ergonomik bir fare. Pulsefire Raid, donanım hızlandırması olmadan hassas, akıcı ve bir izleme için tasarlanmış olup, farede  11 adet programlanabilir tuş, 16.000 DPI’a kadar sürat ve kesin doğruluk sağlayan Pixart 3389 sensörü bulunuyor.

HyperX Fury Ultra

FURY Ultra mouse pad,HyperX NGENUITY yazılımı ile kişiselleştirilebilen ışık çubuğuna ve 360 aşamalık parlak RGB ışık çerçevesine sahip. Oyun yüzeyi, performans, sürat ve stabilite sağlayan kaymaz, kauçuk tabanlı mikro dokulu olup sert bir yüzeyle kaplı.

Yeni HyperX FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB

FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB modülleri, Intel ve AMD’nin en son çıkan platformları ile entegrasyonlu, münasip fiyatlı, yüksek performansa sahip yükseltmeler olarak tanıtılıyor.

Yeni HyperX Impact DDR4 SODIMM Kapasite Eklemeleri

HyperX Impact DDR4, küçük form faktöre sahip cihazlar için de yüksek performans sağlıyor. Impact DDR4, Plug N Play tak çalıştır özelliği ile ve Intel XMP destekli modüllerini, sistemin müsaade verdiği sürat nispetinde, modüllerde 32GB a kadar, kit yapılandırmalarında ise 64GB a kadar otomatik sürat aşırtması yapabiliyor.

Nintendo Switch için HyperX ChargePlay Clutch

Nintendo Switch için geliştirilmiş olan ChargePlay Clutch şarj ünitelerinde 6000mAh pil kapasitesi ve şarj durumunu gösteren LED göstergeler bulunuyor. Şarj çantasında çıkarılabilir kauçuk Joy-ConTM kumandalar bulunmakta ve masaüstü oyun modu deneyimi için destek standı sunuyor. Başkaca USB Type-C şarj kablosu ile de rahat ve inançlı bir irtibat sağlıyor.

Mobil için HyperX ChargePlay Clutch

ChargePlay Clutch, kauçuk dokulu tutamaçları ile mobil cihazınızı dikkalice kavrayarak inançlı bir şarj deneyimi sunuyor. Qi sertifikalı kablosuz şarj özelliği olan ChargePlay Clutch, ayrılabilir ve arttırılabilir 3000mAh pil kapasitesine sahip olup, USB port ile bağlanmakta ve LED’li şarj göstergeleri bulunduruyor.

Piyasaya Çıkış Tarihleri

Yeni eserler, HyperX bünyesinde bulunan ağları ve sanal marketler üzerinden sunulacak olup, aşağıdaki üzere:

  • Cloud FlightTM S kablosuz oyun kulaklığı – Şubat
  • Alloy Origins RGB (Aqua anahtarlı) oyun klavyesi – Mart
  • Pulsefire Raid oyun mouse’u– Ocak
  • FURY Ultra RGB oyun mouse pad – Ocak
  • Nintendo Switch için ChargePlay Clutch – Ocak
  • Mobil cihazlar için ChargePlay Clutch – 2020 yılı 2. çeyreği
  • 3600MHz ve 3733MHz frekanslarına sahip FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB – Ocak
  • 3200MHz frekansa kadar çıkabilen ve 64GB kitlere sahip Impact DDR4 SODIMMs – Ocak

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle