Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
İşte HyperX Alloy Origins Core Tenkeyless RGB!

İşte HyperX Alloy Origins Core Tenkeyless RGB!

Kingston Technology Company, Inc. ‘in oyunculara yönelik kısmı olan HyperX, armağanlı klavye serisine HyperX Alloy Origins Core  isimli yeni bir üye daha ekliyor. Performans ve uzun ömür için üretilen ve HyperX Red

Alloy Origins Core, en üst seviye fare hareketi için mekandan tasarruf sağlayan tenkeyless tertibiyle masaüstü ortamınızı en üst seviyeye çıkarıyor. Klavye, parlak aydınlatma efektleriyle daha parlak aydınlatma için RGB tuşlara ve velev gece velev gündüz olsun, oyun performansınızı geliştirmek için beş ayarlanabilir parlaklık seviyesine sahip. Daha çokça dayanıklılık, sağlamlık ve esneklik için Alloy Origins Core’da havacılık standartlarında bir alüminyum gövde nokta alıyor. Klavyenin USB Type-C – USB Type-A aktarma sağlayan ara kablosu çıkarılabiliyor.

“HyperX olarak HyperX’in Red mekanik anahtarlarına sahip yeni Alloy Origins Core’u sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” diyen HyperX Klavye Eser Yöneticisi Jennifer Ishii, kelamlarını şöyle sürdürüyor: “Alloy Origins Core, münhasıran TKL klavyeleri tercih eden oyunculara yüksek performans sunan, tenkeyless RGB klavye seçeneği olarak üretildi.”

Alloy Origins Core’da bulunan Hususî Oyun Modu ile kullanıcılar hangi tuşların çalışıp çalışmayacağına karar verebiliyor. Atanan makro tuşları makro arşivine kaydedilebiliyor. Kullanıcılar kendilerine en münasip konumu bulmak için üç farklı açıdan birini seçebiliyor. HyperX NGENUITY yazılımı ile donatılan Alloy Origins Core, yalın kişiselleştirilebilir tuş başına aydınlatma efektleri dahil, aydınlatma ve makrolar için gelişmiş şahsileştirme özellikleri sunuyor.* Kullanıcılar HyperX Ngenuity yazılımıyla, üç adet Alloy Origins Core profilini dahili belleğe kaydedip istedikleri yanda kullanabiliyor. Eserde %100 anti-ghosting ve tam N-key rollover üzere özellikler de bulunuyor.

Alloy Origins Core Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri:

Anahtar: HyperX Red Anahtarı

Çeşit: Mekanik

Art Aydınlatma: DIP RGB LED

Işık efektleri: Her tuşta RGB aydınlatma* ve 5 parlaklık seviyesi.

Dahili bellek: 3 profil

Irtibat tipi: USB Type-C – USB Type-A

Anti-ghosting: %100 anti-ghosting

Tuş geçişi: N-tuş modu

LED göstergesi: Evet

Media denetimleri: Evet

Oyun Modu: Evet

İşletim sistemi ahengi: Windows® 10, 8.1, 8, 7

HyperX Red Anahtar Özellikleri:

Anahtar: HyperX Red Anahtarı

Çalışma Biçimi: Doğrusal

Çalıştırma Gücü: 45g

Tuş Vuruş Arası: 1,8 mm

Yekun Basma Aralığı: 3,8 mm

Tasarruf Ömrü (Tuş basma sayısı): 80 milyon

Kablo:

Tıp: Ayrılabilir, Örgülü

Uzunluk: 1,8 m

Boyutlar:

Genişlik: 360.0 mm

Derinlik: 132.5 mm

Yükseklik: 34.5 mm

Yük (Klavye ve kablo):900 g

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.