Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Galaxy Watch 2 ve Watch Active 3 Hakkında Birinci Bilgiler!

İşte Galaxy Watch 2 ve Watch Active 3 Hakkında Birinci Bilgiler!

Samsung, geçtiğimiz sene akıllı saati ve spor tarafında Active 2‘yi kullanıcılarla buluşturmuştu. modelinde daha maskülen, Watch Active 2 modelinde ise daha feminen bir yapıyı benimseyen Samsung, öte yandan iki cihaz arasında bezel konusunda da fark yarattı. Hatırlarsanız her iki saatin incelemesini de sizlerle paylaşmıştık. 

İncelemesi için buraya, Galaxy Watch Active 2 incelemesi için buraya

Galaxy Watch’da saatin etrafında fizikî bezel bölge alırken, Watch Active 2‘de dijital bezel bulunuyordu. Pekala, sonraki saatte neler olacak?

Yeni modellerin ne devir geleceği şimdilik zahir değil. Ama Mobil Yerküre Kongresi‘nde bununla ilgili yeni haberler görebiliriz. Samsung, yeni saatini Galaxy S20 tanıtımı sırasında da yapabilir. Öte yandan yeni saatlerin isimleri de şimdilik bilinmiyor. Galaxy Watch 2 ve Galaxy Watch Active 3 isimleriyle çıkması beklenen yeni saatler için ise birinci malumatlar gelmeye başladı.

GALAXY WATCH 2 BIRINCI 5G AKILLI SAAT OLABİLİR!

Şimdilik kod isimleriyle anılan yeni saatler, SM-R840 / 845 ve SM-850 / 855 model numaları ile anılıyorlar. Tekrar 2 farklı boyutta sunulacak olan saatlerde, her model için hücresel olgu varyanı olacak ve LTE desteği bulunacak.

Bununla birlikte, Samsung’un bu yıl 5G’ye odakanacağı göz önüne alındığında, yerkürenin birinci 5G akıllı saatini de tanıtmak istemesi mümkün.

DEPOLAMA SAHASI 2 KAT ARTACAK

Samsung’un gelecek saatleriyle ilgili gelen söylentilere nazaran depolama kapasitesinin 2 kat artacağı. Halihazırda 4 GB olan depolama yerinin yeni modellerde 8 GB olacağı söyleniyor. Lakin bunu bekleyip göreceğiz.

GÖZLER GALAXY S20 VE GALAXY Z FLIP’TE!

Artık gözler 11 Şubat’ta düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinlinde. Samsung’un bu lansmanında Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modellerinin yanı sıra katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip‘i de tanıtması bekleniyor. Tüm malumatları sizlere tanıtım günü iletecek, yeni telefonlar hakkındaki birinci izlenimlerimizi aktaracağız.

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.