Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Acer’ın Sürat Canavarı Predator XB3 Monitörü!

İşte Acer’ın Sürat Canavarı Predator XB3 Monitörü!

Acer, Predator XB3 serisiyle oyun tutkunlarını eşsiz bir deneyime davet ediyor. 27 inçlik ekranda üst seviye konfor sunan Predator XB3 oyuncu monitörü, benzersiz renk performansı ve manzara kalitesinin yanı sıra oyun severlerin muhtaçlık duyduğu en kritik özellikleri de Reddot armağanlı tasarım detaylarında bir araya getiriyor. Oyunlara etkileyici ultra yüksek çözünürlükle (3840×2160 piksel) hayat veren eser, seri hareket eden imajlarda yırtılma yaşanmayan oyun deneyimi ve olağanüstü akıcı manzaralar için yüksek 144 Hz yüksek yenileme süratiyle performansını maksimum seviyeye çıkarıyor. Çıkış cihazının kare suratına armoni sağlayarak ekran yırtılmalarını ortadan kaldıran NVIDIA G-SYNC teknolojisi, benzersiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Daha Geniş Renk Gamıyla Daha Ziyade Ayrıntı

Predator XB273K oyuncu monitörünün göz alıcı canlı renklerle bir arada daha derin siyahlar üreten ve DCI-P3 renk meydanının yüzde 90’ını kapsayan geniş renk gamına sahip IPS paneli sayesinde oyuncular, en ufak ayrıntıları bile kaçırmıyor. Daha da canlı renkler için VESA DisplayHDR™ 400 sertifikasına sahip olan XB3 oyuncu monitörü, daha âlâ kontrast ve renk doğruluğu sunarak kullanıcıların AAA oyunları olması gerektiği üzere oynamasını sağlıyor.

Benzersiz Konfor, Sınırsız Hareket Özgürlüğü

Predator XB273K kendini oyun yerküresine kaptırmak isteyen ve harikası arayan kullanıcılar için sunduğu imaj özelliklerinin yanı sıra armağanlı tasarım detaylarıyla da dikkat çekiyor. Monitörün hami örtüsü konsantrasyon gerektiren anlarda dikkat dağıtıcı ögelerin tesirini azaltırken Acer ErgoStand tasarımı ise kullanıcılara monitörü ekseni etrafında döndürme, çevirme ve yükseklik ayarı yapma özgürlüğü vererek en yüksek ahenk ve izleme konforunu sağlıyor. Uzun oyun maratonlarında da hassas teknolojileriyle oyuncuların yanında olan XB273K, gözleri muhafazaya yardımcı Acer VisionCare™ özelliğiyle yorulmaların önüne geçerek oyuncuları destekliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Predator XB273K oyuncu monitörünün XB273KGP modeli 5.174 TL‘den, XB273KS modeli 7.722 TL‘den satışa sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle