Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte 60 Yıla Kıymet Katan Aydın Doğan Sözleri!

İşte 60 Yıla Kıymet Katan Aydın Doğan Sözleri!

Genç yaşta atıldığı iş hayatında 60. yılını kutlayan Aydın Doğan; ailesi ve çalışma arkadaşları arasında, iş yerküresindeki “özlü kelamları” ile de tanınır. Bütün olarak bakıldığında bu kelamlar hem Aydın Doğan’ın hayat hikâyesini tamamlar, hem de iş yerküresindeki varlığını tanımlar.

Münhasıran iş yerküresinde yolunu bulmaya çalışanların önünü aydınlatacak derslerle dolu, gerçekçi, isabetli, hayat uzunluğu uygulanabilecek, velev uygulanması gereken kıymettedir bu laflar. İşte artık genç kuşaklara da yol göstermek üzere Aydın Kelamlar okurla buluşuyor.

Bu kitapta hikâyelerini okuyacağınız laflar, Aydın Doğan’ın doğduğu topraklardan, dedesinden, pederinden miras alarak, hakkını da sonuna kadar teslim ederek yaşattığı, bugünlere kadar getirip gelecek kuşaklara aktardığı kelamlar değil yalnızca. Tıpkı vakitte 60 yılda, pek çok bölümde yürüyen işlerini bir sisteme, anlayışa ve unsurlar bütününe oturtan bir iş yapma ve çalışma metodunun yansıması.

Bu kitapta Aydın Doğan’ın sizi şaşırtacak çıkışlarıyla, durup düşünmenizi sağlayacak reaksiyonlarıyla, gülümseten yaklaşımlarıyla ve bilge yanıyla kesinlikle karşılaşacaksınız. Bunların yanı sıra yaratıcı olmanın, yenilikleri takip etmenin ehemmiyetini kavrayacaksınız. Anadolu’nun güçlü kültürünü günümüz bedelleriyle harmanlamış bir insan, bir aile pederi ve bir iş kişisi olarak Aydın Doğan’ı daha yakından tanıyacaksınız.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle