Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte 240 Hz Yenileme Suratına Sahip Casper Excalibur G900!

İşte 240 Hz Yenileme Suratına Sahip Casper Excalibur G900!

Bilgisayar yerküresinde, ve e-spor mütehassıslarının yarışma avantajı sağlamak için mümkün olan en âlâ donanıma ve performansa sahip olmak isterler. En uygun sonuçları elde etmek için en yumuşak animasyonlara, en düşük gecikmeye ve en az dikkat dağıtan efektlere gereksinim duyarlar. En son GPU’lar tarafından desteklenen yüksek kare suratları ve Hertz pahaları bu oyunculara yarışma üstünlüğü kazandırır. 240 Hz ekranı ve ekran kartlarına sahip yeni Excalibur G900, oyuncuların gereksinim duyduğu tüm bu donanım ve teknolojiyi oyun severlerle buluşturuyor.

240 Hz ile oyunun kurallarını yine yazılıyor

Rekabetçi oyuncuların bilgisayar alırken münhasıran dikkat ettiği şeylerin en başında gelen Hertz pahası, 1 saniyede ekranda gösterilen kare sayısını söz eder. Yani ne kadar çok kare gösterilse, ekranınız o kadar süratli mealine gelir. Böylelikle rekabetçi oyunlarda değerli bir sürat avantajı elde etmiş olursunuz.

Rakibiniz ekranı 60Hz, sizinki 144/240 Hz ise, siz daha “fazla” manzarayı 1 saniye içerisinde ekranda gördüğünüz için, saniye bazında avantaj elde eder ve önünüzdeki oyuncuya daha süratli reaksiyon vererek onu yenebilirsiniz. Ekran teknolojilerinin bu en güçlü özelliklerinden biri olan 240Hz’i artık Casper Excalibur G900‘de deneyimleyebileceksiniz.

4ms yansıma vadesi

Ekranların reaksiyon müddeti aldığınız manzara kalitesini de direk olarak tesirler. Oyuncu ekranlarında gördüğümüz 1ms, ekrandaki piksellerin değişim suratını temsil eder. Ekranınızdaki ms kıymeti düşük ise, sizin oyun suratınıza yetişemeyen ekran, bulanık bir imaj elde edecek ve ekranda oluşacak bu dertler nedeniyle de oyundaki başarınız etkilenecektir. Ms bedeli yüksek bir ekran kullandığınızda ise piksellerin renk değiştirme vadesi epey kısa olacağı için bu türlü bir problemle karşılaşmazsınız.

Yalnızca 4ms yansıma vadesi ile muazzam akıcı ekran geçişlerine sahip olacağınız Excalibur G900 ile saniye başına düşen kare sayısını artırarak oyun sırasında ultra süratte oynamanız mümkün olacak ve rekabetçi oyunlarda bir adım önde olacaksınız.

GTX ve Ekran Kartları

Excalibur G900 oyun bilgisayarı gereksiniminiz olan performansa nazaran birbirinden güçlü ekran kartı opsiyonları sunuyor. 4 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTXve ekran kartlarını seçebilir, 8GB’a kadar artan harici ekran kartı belleği ile yarışma avantajı elde edeceksiniz.

En kuvvetli oyunları yüksek süratli ekranlarda oynayın

240 Hz monitör ve GeForce GPU’ya sahip Excalibur G900 ile Call of Duty: Warzone’da, Fortnite, PubG, Killzone üzere yüksek sürat gerektiren oyunlar test edildiğinde, daha akıcı animasyon, daha az gölgeleme, daha az yırtılma ve az gecikme avantajları gözlemlendi. Oyun oynarken daha yüksek bir kare suratına sahip olmanın kesin, ölçülebilir yararları tartışılmazdır. Daha yumuşak görünen animasyonlar; çekişmeli oyunlarda amacı izlemeyi güzelleştirir, dikkat dağıtıcı efektleri azaltır ve düşük “Sistem Gecikmesi” amaçlarını daha erken görmenize yardımcı olur.

10. Nesil yeni işlemcisi ile oyun performansının hudutlarını zorlayan Casper’ın yeni bilgisayarıExcalibur G900, 240 Hz ekranı, 4 ms yansıma ve ekran kartları ile tüm oyunlarda yarışma üstünlüğünü kolaylıkla elde edebileceksiniz. Ön satışa sunulan güçlü oyun bilgisayarı Excalibur G900’e https://www.casper.com.tr/excalibur-g900 adresinden ulaşabilir, oyun yerküresinde tüm rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.

Yorum Ekle