Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte 2019’un En Uygun Galaxy Store Pratikleri

İşte 2019’un En Uygun Galaxy Store Pratikleri

Samsung, Android’deki kendi tatbik mağazası Store’un armağan kazanan pratiklerini aktifliği SDC 2019’da duyurdu. Aktiflikte bu sene en az 25 geliştiriciye armağan dağıtıldı.

25 tatbik, tema ve saat yüzü içerisinden en büyük kazanan olarak dört tatbik seçildi.

2019’un en düzgün yarış oyunu: Yarış kategorisinin kazananı, Asphalt 9: Legends oldu. Play Store’da da çok tanınan olan oyun, arcade gibisi oynanışıyla mobil platforma armoni sağlıyor. Oyunun renkli grafikleri, münhasıran AMOLED ekranlarda dehşetli görünüyor.

2019’un en âlâ içtimaî pratiği: Kimi kullanıcılar için tanımlamaya gereksinim duymasa da TikTok, kısa görüntüler hazırlamaya ve paylaşmaya yarayan bir tatbik. Çoklukla 15 saniye uzunluğundaki bu görüntüler, yalnızca TikTok üzerinde değil, sair platformlarda da paylaşılabiliyor.

En uygun tema marka işbirliği: Bu mükafatın sahibi Cogul Planet MLB Teması oldu. Koreli içerik sağlayıcısı Cogul Planet, Nisan’da World Series’in kazananlarını kutlamak için bir MLB teması yayınlamıştı. Temalar, nisandan bu yana Galaxy Store’da 100.000’den çokça defa indirildi.

2019 en uygun saat dizayncısı: Mükafatı kazanan Matteo Diyaneti’nin saat yüzü dizaynları, dijital ve analog öğeleri bir araya getirerek retro ve asrî dizaynların enteresan bir karışımını sunuyor.

Yorum Ekle