Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İsotrexin Jel krem nedir? İsotrexin Jel ne işe yarar? İsotrexin Jel nasıl kullanılır?

İsotrexin Jel krem nedir? İsotrexin Jel ne işe yarar? İsotrexin Jel nasıl kullanılır?

Eczanelerde satılan tüm kremler bu ara mahsusen çevre medya da lisanlardan lisana dolaşıyor. Ismini sıkça görebileceğiniz İsotrexin Jel de cilde düzgün gelen kremler arasında. Pekala İsotrexin Jel nasıl kullanılır? İsotrexin Jel ne işe yarar? İsotrexin Jel fiyatı nedir? Öğrenmek için metnimizi inceleyebilirsiniz.

Etken unsuru Eritromisin, İsotretinoin olan İsotrexin Jel, vücutta iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların tesirlerini azaltıyor. Kullanıldıktan sonra kısa bir müddet sonra tesirini gösteren İsotrexin Jel, akterilerin cilt üzerinde yayılmasını da engelliyor. Hafif ve orta şiddetli sivilce (Akne) tedavisinde kompetan hekimlerin önerdiği İsotrexin Jel, ciltte görülen iltihaplı yahut iltihapsız bozuklukların  tedavisinde hayli tesirlidir. İçerisinde nokta alan unsurlar sayesinde Komedon, püstül, ve papüllerle; yani cilt altındaki yağ ile kir tabakasının birleşmesinden oluşan noktalar, içi irinle dolu kabarcık, deride küçük, kenarları güzelce malûm kabartılar üzere dertleri gideriyor. Eğer etken hususuna karşı bir alerjiniz varsa mutlaka kullanmayınız. Eğer, gül hastalığınız yahut akut egzama yada ağız etrafında cilt iltihabı durumlarından rastgele biri varsa; kullanmanız önerilmez. 

Mütehassıslar 12 yaşının altında evlatların kullanmaması konusunda uyarıyor. Bu kremi eksper hekiminize istişareden katiyen kullanmamanız gerekir. Şayet hekiminiz reçete ettiyse,  daha çok tasarrufu tedaviden uygun sonuç alınmasını sağlamaz. Yan tesir velev önemli sıhhat meselelerine yol açabilir. İlacın tam olarak tesirini göstermesi 6 ila 8 haftayı bulabilir.

İSOTREXİN JEL KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o halde kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında kullanacaksanız, bölgeyi su ile temizleyip kurutun. Daha sonra jeli ince bir sinema tabakası halinde ilgili yere sürün. Günde bir yahut iki sefer pratiğiniz yerinde olacaktır. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayın. 

İSOTREXİN JEL KREM FİYATI

Reçete ile ya da reçetesiz alınabilen İsotrexin 30 gr jel fiyatı 18.71 TL’dir. 

Yorum Ekle