Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
iPhone SE 2 ve Yeni iPad Pro Argümanları Güç Kazandı

iPhone SE 2 ve Yeni iPad Pro Argümanları Güç Kazandı

Bir sonraki iPad Pro’nun ’nin yarısında gelebileceğini ve art kamerasını üç boyutlu nesne algılama yeteneğine sahip olabileceğini duymuştuk. Artık yeniden tıpkı haberler, daldaki itibarlı bir Apple analistinden geldi.

Varsayımlarında umumiyetle isabetli olan Ming-Chi Kuo, bir araştırma notunda yeni iPad’in kamerasının muhtemelen “time-of-flight” sistemini kullanacağını söyledi. Kuo, yeni iPad üzere bir iPhone SE’nin de 2020’nin birinci yarısında geleceğini söyledi. Bu telefonun fiyatının 399 dolardan başlayacağı ve 64GB depolama ortamıyla geleceği sav ediliyor. Tabi, bu argümanların hiçbiri yeni değil. Kuo, daha evvel de emsal şeyler söylemiş ve iPhone SE 2’nin ekran boyutunun 4,7 inç olabileceğini, cihazın A13 yonga setiyle, 3GB ve Touch ID ile geleceğini argüman etmişti.

Kuo’nun birebir savları tekrarlaması, cihazların sahiden de 2020’nin birinci yarısında gelebileceğinin ipucunu veriyor. Misal halde, güçlenen söylentilerin akabinde yeni iPad Pro’nun üç boyutlu algılama teknolojisiyle gelmesi, sürpriz olmayacak.

Yorum Ekle