Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
iPhone 12’de Daha Ziyade RAM ve Ziyadesi Olacak

iPhone 12’de Daha Ziyade RAM ve Ziyadesi Olacak

Son olarak tanıttığı iPhone 11 modeliyle bir kesmi mesrur eden, bir kesmin ise tenkit oklarını üzerine çeken Apple, iPhone 12 hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni iPhone’un tanıtımına daha uzun bir vade var fakat telefonla ilgili haberler de gelmeye başadı elbette ve birinci haberler Apple fanlarının duymak isteyeceği cinsten.

Kablosuz şarj özelliğine, suya karşı dayanıklılığına ve daha pek çok özelliğe rakiplerinden geç kavuştan iPhone modelleri, 5G teknolojisi için de 2020 yılını bekliyor. Apple, muhtemelen iPhone 12’de 5G sunacak. Öte yandan şirketin RAM konusunda da bir şeyler yapacağı söyleniyor.

MacRumors’un haberine nazaran iPhone 12’de 6 GB RAM bölge alacak. Şu an iPhone 11 Pro Max modeli de dahil 4 GB RAM kullanan Apple, gelecek modelde 2 GB ekstra RAM için konum açacak.

Bir gayrı şık haber de iPhone 12’de artık 3D ToF sensörün mahal alacak olması. Derinlik ölçümü için yeni bir sensörün olacağı haberi hoş, ama bu da dahil olmak üzere vesair tüm haberlerin hepsi şimdilik duymak isteyebileceğimiz sızıntılardan ibaret olabilirler. Bekleyip göreceğiz.

Yorum Ekle