Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
iPhone 12 Yeni Bir Renk ile Gelecek

iPhone 12 Yeni Bir Renk ile Gelecek

Apple, hengam içinde iPhone yelpazesini bir oldukça genişletti ve bunda sadece model bahsiyle sonlu kalmadı, tıpkı hengamda tüketicilere farklı renk seçenekleri de sundu. Bilhassa iPhone 11 modeliyle çok çeşitli renk seçeneği sunan Apple, bunlar arasında mor, sarı, yeşil, siyah, beyaz ve al renklere verdi. Artık ise bunlara yeni bir renk daha katılacak üzere görünüyor.

Ortaya çıkan sızıntılara nazaran iPhone 12’de lacivert renk seçeneği de mahal alacak. Bu yeni tonun, yeşil rengin alanını alacağı da söyleniyor. Görünüşe nazaran kullanıcılar yeşil renkli iPhone’a pek ilgi göstermemişler. Bu nedenle Apple, onun tarafına farklı bir renk olarak laciverti düşünüyor olabilir.

iPhone 12 Özellikleri Neler?

Evet, iPhone 12 serisinde ne üzere özellikler bulunacak? Bu kere LG Display tarafından üretilecek ekranlara sahip olması beklenen yeni iPhone’lar, tekrar farklı modellerle önümüze çıkacak. iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ile 3 farklı model olarak tanıtılması beklenen iPhone 12 serisi, 5G desteği de içerecek.

A14 Bionic işlemciden güç sağlayacak olan iPhone 12 modelleri, ekranlarıyla da farklı uzunluklarda olacak. iPhone 12’nin 5.4 inç, iPhone 12 Pro’nun 6.1 inç ve iPhone 12 Pro Max’in 6.7 inç ekran boyutlarında olması bekleniyor.

Elbette iPhone 12 serisinin tanıtılması için önümüzde epeyce bir devir var. Hengam yaklaştıkça telefonlar hakkında daha çokça detay gelecektir.

Yorum Ekle