Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
iPhone 12, İşte Bu türlü Görünebilir!

iPhone 12, İşte Bu türlü Görünebilir!

Apple, kısa bir vade evvel çok tartışılan yeni telefonu iPhone 11’i tanıtmıştı. Bu kere iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone 11 Pro Max olarak 3 farklı telefonla fanlarının önüne çıkan Apple, münhasıran “delikli” olarak anılmasına sebep olan kameralarıyla epeyce tartışılmıştı. Bilhassa Tripofobi, yani “delik korkusu”nu tetikleyen bu kamera yerleşimi, çok sayıda Apple fanları tarafından bile yadırganmıştı. Ama Apple bu mevzudaki fikrini değiştirmeyecek üzere görünüyor. Çünkü şimdiden ortaya çıkan iPhone 12 manzaraları, bunu gösteriyor.

Phone Arena

PhoneArena, iPhone 12 hakkında şu ana kadar ortaya çıkan ipuçlarını derleyerek, iPhone 12’nin nasıl görüneceğine ait birtakım render görselleri hazırlamış. Hazırlanan görsellerde, iPhone 12’de 4 kamera mekan alındığı görünürken, Apple’ın yeniden telefonun gerisinde dev “deliklere” yan vereceği de düşünülüyor.

Öte yandan Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 11 Pro modelinin 2020 yılındaki versiyonunun ekran boyutunun, günümüz modeline nazaran daha küçük olacağını düşündüğünü söz etmiş. Buna nazaran iPhone 12 Pro modeli, 5.8 inç değil, 5.4 inç olarak bekleniyor.

Phone Arena

Hazırlanan iPhone 12 render çalışmalarının yanı sıra, elbette iPhone 12’de olması beklenen özellikler de derlenmiş. Bunlar arasında 5G , Hz ekran tazeleme suratı ve time-of-flight kamera başı çekerken, artık Apple’ın yeni bir dizayna gitmesi gerektiği de düşünülüyor.

Yorum Ekle