Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
IoT EurAsia & Blockchain Doruğu Başlıyor

IoT EurAsia & Blockchain Doruğu Başlıyor

Yerküre çapında başlayan ve süratle yayılan dijital dönüşüm, 3. kere İstanbul’da gerçekleşecek olan IoT EurAsia Doruğu‘nde masaya yatırılacak. 11 Şubat tarihinde düzenlenecek olan IoT EurAsia, endüstriden finansa, kuvvetten sıhhate, kamudan ulaşıma kadar geniş yelpazedeki dallarda dönüşümün nasıl gerçekleşebileceğini, yerkürede değişimde rol oynayan başkanların gözünden kıymetlendirecek.

2020’den Neler Beklemeliyiz?

Yerkürede kişi başına 3’ten ziyade IoT cihazı düşmektedir ve bu da şirketleri yüksek karlılık için bu ortama yatırım yapmasını teşvik etmektedir. 2020’ye girerken IoT, teknolojinin daha âlemşümul pratiklerini sürmeye yardımcı olacak ve daha çeşitli başkanları yakalamaya başlayacaktır. IoT’nin süratli ve kararlı yayılmasıyla birlikte, 2020’de tüm sanayileri etkilemeye başlayacak ve bu dönüşüme erken iştirak sağlayan firmalar büyümeye, memleketler arası arenada kendilerini ön plana çıkarmaya başlayacak. Global dönüşüme ayak uydurmak içinse dallar arası işbirlikleri kıymetli taraf tutmaktadır.

Schneider Electric, Abdi İbrahim, Arçelik, BMC, Borusan, Brisa, Coca Cola, Doğus Teknoloji, Eczacıbaşı, Enerjisa, LC Waikiki, Mercedes-Benz Turk, Oyak Renault, Panasonic, Petrol Ofisi, Sanayi Bakanlığı, THY, Tofaş, Tubitak, Vestel üzere kesim önderi firmalarla gerçekleşen IoT EurAsia doruğunun versiyonu, kolun yeni trendlerini  kaçırmak istemeyenlere; yatırım ve iştirak fırsatlarını bulacağı bir ortam hazırlayacak.

Mevzu başlıkları arasında; Blockchain, IoT Platformu Seçimi, Akıllı Üretim Tahlilleri, Beklenen IoT Trendleri, Bağlı Risk – Güvenlik Zorlukları, Yapay Zeka’nın Geleceği, Bulut Hizmetleri üzere mevzu başlıkları bulunmaktadır.

Üst seviye başkanları ve kesim profesyonellerini, memleketler arası konuşmacıları, en yenilikçi ve ilgi cazibeli fikirleri üçüncü sefer İstanbul’da buluşturacak olan IoT EurAsia, ‘Akıllı Şehirler’, ‘Blockchain ve Yapay Zeka’, ‘IoT x Güvenlik, 5G, Telekomünikasyon, Bulut’  olmak üzere yekun 3 ana oturumdan oluşuyor. Tepede, vaka tahlillerinin yapılacağı workshop içtimaları ise tepenin en ilgi çeken içeriklerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşecek IoT EurAsia, Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, nesnelerin İnterneti konusunda dalın başkan isimleri ve medyanın yüksek iştiraki ile düzenlenen memleketler arası bir platformdur.

Daha ziyade malumat için: https://iot-eurasia.com/tr

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle