Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İnternetsiz de oynayabileceğiniz 10 mobil oyun

İnternetsiz de oynayabileceğiniz 10 mobil oyun

İnternetsiz oynanan 10 mobil oyunu bir araya getirdik. Hala internetin ışıltılı ellerinin uzanamadığı taraflar var. Siz ve mobile cihazınız bu karanlık yanlardan birinde mahsur kalırsanız, hala yerkürenin geri kalanından kendinizi izole edebilir ve gereksiz sosyalleşmelerden kaçınabilirsiniz. Panik yapmayın, tahlil kolay; İnternetsiz mobil oyunlar. Yapmanız gereken şey, çevrimdışı oyunları akıllıca tespit etmek. İşte sizin için seçtiğimiz offline oyunlar.

The Room: Old Sins

The Room: Old Sins, Vakit devir sahiden korkutucu olmayı başaran nadir oyunlardan biri, detay ve zorluk seviyesi gizemli hikayeyle harika bir halde örtüşüyor ve tartışmasız formda yeterli bir bulmaca oyunu. Karanlık ortamı, atmosferik grafikleri ve akılda kalıcı müziği sayesinde sizi uzun bir mühlet oyalayabilir.

Mini Metro

Hiç kendi metro sisteminizi çalıştırmak için garip bir dilek duydunuz mu? Yanıtınız olumsuz olsa bile bu Mini Metro oynamanıza handikap değil. Emeliniz mütemadi artan nüfusunuza hizmet etmek için işleyen bir metro inşa etmek; sonlu sayıda tren, vagon, hat ve tünel ile başlıyorsunuz ve kent büyüdükçe bunları akıllı bir formda direktörüz gerekiyor.

RollerCoaster Tycoon Classic

Yıllar sonra nihayet yeterli bir mobil sürümü piyasaya sürüldü. Klasik oyunların küçük ekrana pek çok adaptasyonundan olarak, bu o kadar da dehşetli değildir. Velev şaşırtıcı raddede düzgün olduğu bile söylenebilir.

Infinity Loop

Grafikler ve sesler alabildiğine minimalisttir. Bu durum oyunun yap boz mantığına harika halde uyar. Oyunun en eksiksiz özelliklerinden biri bu sayede pilinizi süratlice tüketmemesidir.

Plague Inc

Yerküreyi kurtarmaya çalışmak mahalline, tam aksisini yapmaya çalışıyorsunuz: gezegendeki herkesi öldürmek için bir virüs kullanmalısınız. Hastalığınız devletten devlete hava, kara ve deniz yoluyla yayılırken, çaresizce bir tedavi geliştirmeye çalışan tıp araştırmacılarının bir adım önünde kalmak için dikkatlice gelişmeye devam etmelisiniz.

Minecraft

Bugün hala inanılmaz noktada tanınan olduğu için ziyade açıklama yapmaya gerek yok. Minecraft hala her bölgede. Oyun, her gün platformlarda milyonlarca insan tarafından beğeniliyor. Pocket Edition ismiyle mobile versiyonu da piyasaya sürüldü. İnternetsiz oyunlar oynamak istiyorsanız, Minecreft her zamandoğru bir tercihtir.

Fallout Shelter

Milyonlarca kişinin sevdiği bir öteki oyun Fallout Shelter. Hala en tanınan konsol oyunlarından biri. Rastgele bir Fallout hayranını muhtemelen mobilde Fallout: Shelter da oynuyordur.  Başkaca, serinin birinci iki oyunu bir rom kullanılarak mobile cihazınıza da yüklenebiliyor.

Monument Valley

Sizi gerilime sokacak ve birebir devirde sakinleştirecek bir bulmaca çözme oyunu. Bu, oyun gerginseniz ya da yalnızca devir geçirmek istiyorsanız, her iki durumda da rahatlamak için eksiksiz bir yoldur.

Grand Theft Auto

Kim eski moda Grand Theft Auto’yu sevmez ki? PC yahut konsolda Grand Theft Auto serisinin hayranıysanız, bunları neden telefonunuzda oynamıyorsunuz? Neyse ki Rockstar Games bu sorunu bizim için çözdü.

Alto’s Adventure

Şık tasarlanmış bir yerkürede para toplamaya ve Llama’dan kaçmaya çalışan sonsuz bir snowboard yolculuğuna çıkacaksınız. Ne kadar yalın göründükleri göz önüne alındığında grafikler hayli etkileyici.

Yorum Ekle