Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.

Internet Archive, 2.500 MS-DOS Oyununu Paylaştı

1990’ların Alien Rampace, 3D Bomber üzere MS-DOS oyunlarını devranında severek oynayanlardansanız, bu oyunları Internet Archive sayesinde tekrar oynayabilirsiniz.

Internet Archive, aksiyon, strateji ve macera oyunlarını içeren 2.500 MS-DOS oyununu pazar günü yayınladı. Yayınlananlar arasında Princess Maker 2, I Have No Mouth I Must Scream, Vor Terra, Spooky Kooky Monster Maker üzere oyunlar var.

1992 hatıralarınızı canlandırabilecek oyunlardan biri olan aksiyon-macera oyunu Alone in Dark’ta hususî soruşturmacı Edward Carnby’yi yahut aile üyesi Emily Hartwood’u canlandırabiliyorsunuz. Jeremy Hartwood’un kuşkulu vefatını araştırdığınız oyunda perili olduğu söylenen konak Derceto’yu dolaşmanız gerekiyor. Oyunda farelerle, zombilerle ve devasa solucanlarla savaşıp, bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

Kar hedefi güteyen bir dijital kitaplık olan Internet Archive, bilgisayar oyunlarının, kitapların, ses kayıtlarının ve medyaların bir arşivini oluşturuyor. Daha eski oyunlar arayanlar, Internet Archive’in sistemli olarak yeni oyunlar eklediği 80’ler ve 90’lar arşivlerine atabilir.

Yorum Ekle