Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HyperX, Oyun Yerküresinde Yarışması Artırıyor!

HyperX, Oyun Yerküresinde Yarışması Artırıyor!

Kingston Technology Company, Inc. nin oyunculara yönelik kısmı olan HyperX, kendi markasını taşıyan anahtarlarını ve bu anahtarlarla donatılan HyperX Alloy Origins™oyuncu klavyelerini tüm yerkürede piyasaya sürüyor. Satışa sunulan birinci HyperX klavye anahtarı olan HyperX Red mekanik anahtar, daha kısa çalıştırma noktası ve 80 milyon tıklamalık ömrüyle performans ve uzun vadeli dayanıklılık sunuyor. HyperX Alloy Origins mekanik klavye ise HyperX anahtarlarıyla donatılan birinci tam uzunluk oyuncu klavyesi olma özelliği taşıyor. Alttan RGB aydınlatmaya sahip tuşlar; daha canlı bir parlaklık, etkileyici efektler ve beş başka parlaklık seviyesiyle oyun deneyimini zenginleştiriyor.

Alloy Origins™’te havacılık standartlarında fırçalanmış kaplamaya sahip, dayanıklı ve stabil bir alüminyum gövde mahal alıyor. Klavyenin ortamdan tasarruf eden dizilimiyse oyuncuların masalarında daha ziyade taraf açarak fareyi kullanmayı kolaylaştırıyor. Alloy Origins; aydınlatma ve makrolar için gelişmiş şahsileştirme özelliklerine sahip HyperX Ngenuity yazılımıyla birlikte geliyor. Bu yazılımla her tuşta münferit aydınlatma efekti ayarlanabiliyor. USB Type C – USB Type A klavye kablosu, istenildiği devir çıkarılabiliyor.

Alloy Origins’te bulunan kişisel oyun modları ile kullanıcılar hangi tuşların çalışıp çalışmayacağına karar verebiliyor. Atanan makro tuşları makro arşivine kaydedilebiliyor. Kullanıcılar kendilerine en mütenasip konumu bulmak için üç farklı açıdan birini seçebiliyor. Kullanıcılar HyperX Ngenuıty yazılımıyla üç adet Alloy Origins profilini dahili belleğe kaydedip istedikleri alanda kullanabiliyor.Üründe yüzde 100 anti-ghosting ve tam N-tuş geçişi üzere özellikler de bulunuyor.

“HyperX olarak, oyuncuların aradığı işlevlere ve özelliklerine sahip tuş anahtarlarını geliştirmek için iki yıl çalıştık. Artık, kendi markamızı taşıyan anahtarları sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” diyen HyperX Klavye Eser Yöneticisi Jennifer Ishii

HyperX Red Anahtar Özellikleri

Anahtar: HyperX Red Anahtar

Çalışma Formu: Doğrusal

Çalıştırma Gücü: 45g

Tuş Vuruş Uzaklığı: 1,8 mm

Yekun Basma Aralığı: 3,8 mm

Tasarruf Ömrü (Tuş basma sayısı): 80 milyon

Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri:

Anahtar: HyperX Anahtar

Çeşit: Mekanik

Art Aydınlatma: RGB (16.777.216 renk)

Işık efektleri: Her tuşta RGB aydınlatma* ve 5 parlaklık seviyesi.

Dahili bellek: 3 profil

Ilişki tipi: USB Type-C – USB Type-A

Anti-ghosting: %100 anti-ghosting

Tuş geçişi: N-tuş modu

LED göstergesi: Evet

Media denetimleri: Evet

Oyun Modu: Evet

İşletim sistemi armonisi: Windows® 10, 8.1, 8, 7

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 - 2020 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.