Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Human Headphones: Hem Kulaklık, Hem Hoparlör!

Human Headphones: Hem Kulaklık, Hem Hoparlör!

Şayet her bölgeye hem kulaküstü kulaklıklarınızı hem de taşınabilir hoparlörünüzü taşımaktan sıkıldıysanız, Human Headphones aradığınız yanıt olabilir.

Human Headphones,, çift olarak baş bandına sahip olmayan bir kulaküstü kulaklık üzere çalışabiliyor ve tıpkı devranda taşınabilir bir Bluetooth hoparlöre dönüşebiliyor. Detaylara girildiğinde ise bu eseri gelecekçi bir kablosuz kulaklık olarak tanımlamak mümkün. Human Headphones’un gerisindeki Human Inc., ürünü kulak içi kulaklıkların rahatlığı ile kulaküstü kulaklık kalitesini birleştiren, başkaca bir Bluetooth hoparlöre dönüşebilen bir cihaz olarak tanımlıyor.

Kulaklıkların bir baş bandı olmadan yahut kulakiçi kulaklıkların sunduğu mühür tesiri olmadan nasıl bölgelerinde durdukları ise net değil. Gelgelelim manzaralara bakılırsa, yalnızca kulağınızın üzerine tutunuyor üzere gözüküyorlar. 

Batarya ömrü de Human’ın söylediğine söyle dokuz saate çıkabiliyor ve bunun da gerçek kablosuz kulaklıklar için nispeten uygun olduğu söylenebilir. Başkaca bu mühlet, günlük çalışmanız boyunca da size tek şarjın ehliyetli olacağı mealine geliyor.

Human Inc. şimdilik Human Headphones’tan bekleyebileceğimiz ses kalitesi seviyesini ayrıntılı olarak açıklamış değil. Ama 30mm sürücüler kullanarak “derin bastan yüksek notalara harita dinamik aralık, enstrüman doğruluğu ve tam ses sahnesi” sunduğunu söylemekte.

Başkaca Blend Mode ismi verilen bir sistem sayesinde kulaklıklardan duyduğunuz ortam sesini ayarlamanız da mümkün ve şayet kalabalık bir caddede yürüyorsanız ve etrafınızın farkında olmanız gerekiyorsa, bunun nispeten işe yarar bir özellik olduğu kesin.

Human Inc. internet sitesine nazaran eser, 399,99 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak ve bu fiyatın şu anda en beğenilen kulaklıklardan bile daha pahalı olduğunu belirtmekte yarar var.

Tekrar de âlâ bir kulaküstü kulaklık ve sağlam bir taşınabilir hoparlörün fiyatını toplarsanız, 400 dolarlık fiyatının çok daha ucuz gözükmeye başladığı kesin.

Yorum Ekle