Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Hubble ve Bloom Kod Isimleri Samsung Tarafından Doğrulandı

Hubble ve Bloom Kod Isimleri Samsung Tarafından Doğrulandı

Samsung, bir müddettir dedikodularda ismi geçen “Hubble” ve “Bloom” kod isimlerini doğruladı. Bu kod isimleri, şubatta tanıtılacak olan Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2‘ye ilişkin.

Birkaç ay evvel çıkan söylentiler, Galaxy S11’in kamerasının kod isminin Hubble olduğunu söylüyordu. Lakin artık bu kod isminin Galaxy S11’e ilişkin olduğu, firmanın kendi web sahifesinin URL’sinde Hubble ve Bloom kod isimlerini kullanmasıyla anlaşıldı. Böylelikle Galaxy S11’in birinci kod ismi olan Picasso, bölgesini Hubble’a bırakmış oldu.

Bu arada firmanın ön kayıt sahifesinde kullanıcılara telefonlarda kıymetli saydıkları özellikler soruluyor. Firmanın burada verdiği şıkların kendi telefonunda kullandığı özellikler olduğu biliniyor. Soruda cümbüş özelliklerinden, en son teknolojiden, verimlilikten, kameradan ve dizayndan bahsediliyor. Farklı biçimde uzun ömürlü ismi geçmiyor. Buradan 120Hz tazeleme suratının pil ömründeki geliştirmeleri ortadan kaldıracağı sonucu çıkabilir. Yahut Samsung, kullanıcılara çok çokça seçenek sunarak onların başını karıştırmak istemiyor.

Hubble ve Bloom’un tüm özelliklerini 11 Şubat’ta yapacağı tanıtımda öğreneceğiz.

Yorum Ekle