Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei’ye TechRadar’dan 2 Prestijli Armağan Geldi

Huawei’ye TechRadar’dan 2 Prestijli Armağan Geldi

Bu yıl 19.su gerçekleştirilen merasimde HUAWEI P30 Pro‘yu En Uygun Kameralı Telefon ve HUAWEI P smart 2019‘u En Uygun Fiyat-Performans Telefonu olarak seçen jüri ve kullanıcılar, Huawei’nin mobil fotoğrafçılıktaki liderliğinin yanı sıra tüketicilerin çok üstün özellikli akıllı telefonları cazip bir fiyata satın alabileceğini kanıtladı.

Armağan merasiminde HUAWEI P smart 2019’nun bu başarısı anons edilirken, “HUAWEI P smart 2019, jüri üyeleri tarafından gelişmiş tasarımı ve etkileyici depolama kapasitesiyle övgüyle ödüllendirildi” denildi.

Bu mükafatı, çabucak gerisinden HUAWEI P30 Pro’nun kazanan ilan edildiği En Güzel Kameralı Telefon kategorisi izledi. Huawei’ye mükafatı takdim edilirken, “Bir telefona dört kamera birden koymanın biraz hile yapmak olduğunu düşünebilirsiniz, fakat Huawei, bu teknolojiyle kusursuz bir kamera konfigürasyonu oluşturabileceğini gösterdi” denildi.

Huawei Tüketici Elektroniği Kümesi Mobil Cihazlar Yönetici Yardımcısı Li Changzhu armağan merasiminde yaptığı açıklamada, “TechRadar’daki tüketiciler ve teknoloji mütehassısları tarafından bir kere daha ödüllendirilmekten onur duyuyoruz. Başkaca, HUAWEI P Serisi cihazlarımız için de iki armağan birden almanın memnunluğunu yaşıyoruz. HUAWEI, tüketicilere yeni ve gelişmiş akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimleri sunarak mobil fotoğrafçılığın hudutlarını zorlamayı taahhüt ediyor,” dedi.

Huawei, yeni P30 Pro’yu Eylül 2019’da piyasaya sundu ve HUAWEI P serisinin estetik dizaynına ve yenilikçi fotoğraf teknolojisini geliştirerek devam ettirdi. Yeni P30 Pro, renk dizaynında şık geliştirmelere, gelişmiş fotoğraf ve medya düzenleme işlevlerine sahip.

HUAWEI P30 serisi, 17 milyon adetin üzerinde satışla tüketicilerin favorisi olmaya devam ediyor. Avrupa Manzara ve Ses Birliği (EISA) dahil olmak üzere yerküredeki yetkili kuruluş tarafından sevilen ve armağana layık görülen HUAWEI P30 Pro, EISA tarafından “EISA Best Smartphone 2019-2020” olarak seçilmişti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle