Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI’nin Katlanabilir Telefonu Mate Xs Satışa Çıktı!

HUAWEI’nin Katlanabilir Telefonu Mate Xs Satışa Çıktı!

HUAWEI Mate Xs, yeni mekanik menteşe tasarımı ile aktifleştirilen 8 inç dışa katlanan ekranla gerçek bir FullView deneyimi sunuyor. Birinci olarak HUAWEI Mate X’te nokta alan Falcon Wing tasarımı, iki modda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunarken ekranı güçlendirmek için eksiksiz bir ahenk içinde çalışıyor.

Katlanmış hali ile HUAWEI Mate Xs, 6,6 inç ana ekrana ve 6,38 inç ikincil ekrana sahip güçlü bir çift ekranlı akıllı telefon moduna geçiyor. Açıldığında, rakipsiz iş üretkenliği ve oyun performansı için rakipsiz bir görüntüleme deneyimi sunan 8 inçlik bir tablet haline geliyor.

HUAWEI Mate Xs, katlanabilir form faktörü için tasarlanmış Flying Fish Fins Soğutma Sistemi içeriyor. Bu benzersiz soğutma sistemi, cihazla birlikte katlanmasına ve düzgün, tesirli soğutma için tüm yüzey meydanını kaplamasına müsaade veren mikroskobik yarıklara sahip esnek grafenden üretildi.

Münhasıran HUAWEI Mate Xs’in ince form faktörü için tasarlanan 5G anten sistemi, HUAWEI’nin telekomünikasyon teknolojisindeki bilirkişiliğini gösteriyor. Uzun bir Ar-Ge sürecinin sonucu olarak tasarımı yapılan anten, HUAWEI Mate Xs’de yüksek süratli, istikrarlı bağlantı sağlıyor.

Başkan performans ve 5G kontağı

Kirin 990 5G ile güçlendirilen HUAWEI Mate Xs, HUAWEI’nin en gelişmiş yonga setinin tüm gücünden yararlanıyor. SoC, 2,86GHz çekirdek saatinde çalışan iki süper boyutlu şahsi Cortex-A76 çekirdeği, iki büyük hususî Cortex-A76 çekirdeği ve dört küçük Cortex-A55 çekirdeği içeren sekiz çekirdekli bir CPU içeriyor.

Grafik sürece, HUAWEI mobil cihazlarındaki en güçlü GPU olan 16 çekirdekli Mali-G76 GPU tarafından gerçekleştirilirken, yapay zeka iş talepleri HUAWEI’nin Da Vinci mimarisi üzerine inşa edilen NPU tarafından destekleniyor.

Kirin 990 5G SoC, daha güzel verimlilik ve daha az ısınma ile tıpkı anda güçlü performans ve 5G teması sunmasını sağlayan entegre bir 5G modem içeriyor. Böylelikle 2G, 3G, 4G ve 5G NSA ve SA’yı destekleyen SoC, tam 5G spektrumunu ve 5G + 4G Çift SIM Kart Bekleme modunu destekleyerek yerkürenin her yanındaki her şebekede çalışma garantisi veriyor.

HUAWEI’nin en uygun kamerası

HUAWEI’nin sınıfının en güzeli kamera sistemlerini seçme mirasına devam eden HUAWEI Mate Xs, gerçek bir amiral gemisi kamera sistemi ile donatıldı. Kenar çubuğu boyunca dikey bir seriye yerleştirilen SuperSensing Leica Quad Kamera sistemi, 40MP ana kamera (geniş açılı, f / 1.8), 16MP ultra geniş açılı kamera (f / 2.2), 8MP telefoto kamera (f / 2.4 , OIS) ve 3D Derinlik Algılama Kamerası içeriyor. Kamera sistemi, süper sabit çekimler ve 30X’e kadar hibrit zoom için OIS ve AI Imaj Sabitleme kombinasyonunu destekliyor. Yeni kamera seti, düşük ışıklı ortamlarda inanılmaz fotoğraflar çekmek için 204800’e kadar ISO desteği sunuyor.

HUAWEI Mate Xs, selfie kategorisinde devrim yaratarak, kullanıcıların klâsik olarak sadece cihazın gerisinden çekilen imgelerde fayda sağlayacak olan dörtlü kamera sisteminden, tam olarak faydalanmasını sağlıyor. Bununla birlikte, HUAWEI Mate Xs aksine çevirerek, tüketiciler ikincil ekranı selfie çekimleri için kullanabilecekler.

Windows ile Android arasındaki hadler kalkıyor

HUAWEI Mate Xs, kenar çubuğundaki bir düğmeyle isteğe bağlı olarak açılabilen fizikî bir kilit ile sabitlenen kat konumu sayesinde çok daha büyük bir dijital tuval haline dönüşüyor. Bu, kullanıcıların deneyimi kendi gereksinimlerine nazaran kişiselleştirmeleri için daha çokça alan sunuyor.

Katlanabilir telefon, iki pratiğin yan yana görüntülenmesini ve birbiriyle etkileşim kurmasını sağlayan Çoklu Pencere özelliğini destekliyor. Metin, ve evraklar, içeriği bir tatbikten gayrısına sürükleyip bırakmak kadar kolay bir formda aktarılıyor.

Ekranın altında bulunan bir dock, kullanıcılara süratli başlatma için tatbikler atamalarını sağlayan bir alan yaratıyor. İki tatbik birebir anda açık olduğunda, kullanıcılar Yüzen Pencere özelliğini kullanarak üçüncü bir uygulamayı başlatabiliyor; bu tatbik, mevcut pratiklerden çıkmadan kısa mesajlara cevap vermek üzere küçük vazifelerin üstesinden gelmek için kullanılabiliyor.

HUAWEI Mate Xs tıpkı vakitte HUAWEI’nin Multi-screen Collaboration (Çoklu Ekran Paylaşımı) özelliğini de destekliyor. Bu özellik Windows ve Android cihazlar arasındaki hudutları ortadan kaldırıyor. Bu devrim niteliğindeki çoklu ekran paylaşımı özelliğiyle, kullanıcılar, HUAWEI Mate Xs ve HUAWEI MateBook arasında kolaylıkla belge aktarımı yapabiliyor ve iki sistemi tek bir ekrandan denetim edebiliyor.

HUAWEI Mate Xs Fiyatı Ne Kadar?

HUAWEI Mate Xs, şu an https://shop.huawei.com/tr/ adresinden satın alınabiliyor. Fiyatı ise (8 GB + 512 GB) 29.999 TL.

Yorum Ekle