Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI WATCH GT 2 Türkiye’de!

HUAWEI WATCH GT 2 Türkiye’de!

HUAWEI WATCH GT 2, HUAWEI’nin 3 boyutlu cam dizaynıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan birinci akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Başkaca yeni akıllı saat, varlıklı sıhhat programları ile daha ziyade spor modu sunmanın yanı sıra, kapsamlı sıhhat izleme ve idare yeteneklerini yenileyerek Bluetooth ile telefon üzerinden aramalar yapma, müzik dinleme üzere birçok işlevi gerçekleştiriyor.

Yeni profesyonel spor takibi

Spor meraklıları, akıllı saatlerinden profesyonel spor olgu izleme ve tam kapsamlı deneyim istiyorlar. HUAWEI WATCH GT 2 46mm serisi, HUAWEI cep telefonlarına Bluetooth ile irtibat kurar ve 150 metreye kadar Bluetooth davetlerini destekler. Saat telefon rehberi işlevini de desteklediği için muhabere haberleri saate kaydedebilir ve kolay kolay arama yapılabilir. Saatler birebir vakitte 500 mp3 barındırılabilecek geniş depolama kapasitesi ile geliyor.

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi örtük salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, bağımsız çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 data cinsinin tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı sporlar için maksatlı egzersiz öncesi olgu tahlili, egzersiz sırasındaki data kayıt tahlili ve sonrasında profesyonel tavsiyeler sunuyor.

Günlük sıhhat takibi

Akıllı giyilebilir eserler meydanında HUAWEI, tüketicilerin kendi sıhhatlerini daha yeterli yönetmelerine yardımcı olmayı sürdürüyor. Gelişmiş akıllı algoritmalardan yararlanan HUAWEI, sıhhat idaresinde sanayi önderi olan konumunu güçlendiriyor.

HUAWEI WATCH GT 2, spor modunda olmadığı sürece, kalp atış suratı 100 bpm’nin üzerindeyse yahut 10 dakikadan çokça bir müddet 50 bpm’nin altındaysa kullanıcıyı uyarıyor. Bu hadler, kullanıcının yaşı, cinsiyeti, kilosu ve aktivite yoğunluğuna nazaran ayarlanabiliyor. Kullanıcılar başkaca gerçek vakitli olarak sıhhat malumatlarına göz atmak için HUAWEI Sıhhat pratiğindeki dataları de görebiliyorlar.

Nabız takibine ek olarak, uyku tahlili kullanıcıların ilgilendiği öbür bir işlev. Düşük kaliteli uyku, birçok kişi için büyük bir sorun haline geldi. HUAWEI TruSleep 2.0 uyku kalitesini, gerçek devirli kalp atış suratını, uyku nefes kalitesini izliyor ve uyku kalitesini pahalandırmak için büyük data tahlili kullanıyor. Uyku problemlerini sahih bir halde tahlil etmek için HUAWEI AI teknolojisi sayesinde uyku düzgünleştirme teklifleri ile şahsileştirilmiş uyku hizmetleri ve kullanıcıların uyku kalitesini güzelleştirmelerine yardımcı olmak için raporlar sunuyor.

HUAWEI WATCH GT 2 tıpkı devirde kullanıcıların HRV (kalp atış suratı değişkenliği) pahalarını kaydederek ve kullanıcının gerilim endeksi hakkında geri bildirim sağlayarak gerilimi azaltmasına yardımcı olan kendi geliştirdiği HUAWEI TruRelax teknolojisi ile birlikte geliyor. Ek olarak, kullanıcıya belli bir müddet sonra ayağa kalkmasını ve hareket etmesini hatırlatan bir hareketsizlik uyarısı da sisteme entegre edildi. Şahsi durumlarda, bu hareketsizlik uyarısı da kapatılabiliyor. Her gün atılan adım sayısını, yakılan kaloriyi ve ayağa kalkma sayısının da kaydı tutulabiliyor.

HUAWEI WATCH GT 2, tüketicilere sağlıklı hayat alışkanlıkları ve hayat biçimleri geliştirmelerine yardımcı olmak için gün uzunluğu fizikî durum malumatı sağlıyor.

Rakipsiz pil ömrü sunan Kirin A1 işlemcisi

HUAWEI WATCH GT’nin evvelki versiyonu, etkileyici batarya ömrü nedeniyle kullanıcılar tarafından çok sevildi. HUAWEI WATCH GT 2, batarya ömrünü daha da artırmak için HUAWEI’nin hususî Kirin A1 işlemcisi ile donatılıyor. Kirin A1 gelişmiş bir Bluetooth süreç ünitesini, güçlü bir ses süreç ünitesini, ultra düşük güç tüketimi tatbik işlemcisini ve başka bir güç idare ünitesini bir araya getiriyor. Yüksek performans ve verimli güç tüketiminin harika birleşimi, HUAWEI WATCH GT 2’nin sağlam tasarruf ve daha uzun pil ömrü sağlamasını mümkün kılıyor.

Günlük tasarrufta, HUAWEI WATCH GT 2 46mm serisi, Nabız Takip Modu, haftada 30 dakikalık Bluetooth daveti, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri ilmî uyku modu açıkken iki hafta boyunca daima çalışabilir. 46mm serisi, GPS takipli spor modunda 30 saatlik pil ömrü sağlıyor.

Daha geniş bir görünüm için 3 Boyutlu Cam Tasarım

Klasik dizaynın asla modası geçmez. Evvelki nesle ilişkin klasik görünümü miras alan HUAWEI WATCH GT 2, estetiği tam ekran ve çerçevesiz bir dizaynla daha da yükseltti.

HUAWEI WATCH GT 2 46mm serisi ayrıyeten 454 x 454 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan daha üstün, kontrası daha yüksek, daha net ekran rengine sahip ultra ince dizaynıyla birlikte 1,39 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

HUAWEI WATCH GT 2, 46 mm versiyonu Spor ve Klasik modelleriyle tavsiye edilen son tüketici satış fiyatı 1499TL olarak piyasaya sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle