Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI Watch GT 2 42 mm Satışa Çıktı! İşte Fiyatı!

HUAWEI Watch GT 2 42 mm Satışa Çıktı! İşte Fiyatı!

HUAWEI Watch GT 2 42mm şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir hayat şeklinin da yollarını açıyor. HUAWEI’nin 3 boyutlu cam dizaynıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan birinci akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Watch GT 2 42mm, tüm standart saat kayışları ile entegrasyonlu yapısıyla, kendi üslubunuzu velev hayatınızda velev spor sırasında yansıtmanız için sınırsız seçenek sunuyor.

Size kişisel spor koçunuz

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2 42mm, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi örtük salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, hür çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 data cinsinin tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor.

Sıhhat danışmanınız her hengam yanınızda

Sıhhat takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2 42mm, kullanıcıların sıhhat takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış suratınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken daima izleyerek size kalp bedellerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış suratınızın değişkenliği üzerinden gerilim seviyenizi ölçüyor.

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış suratını ve uyku kalitesini takip ederek uyku kalitenizi pahalandırıyor. Size uyku dertleriyle ilgili teklifler sunmasının yanında, kalp atış süratiniz spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse yahut 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor.

Asla çıkartmanızı gerektirmeyen pil ömrü

Klasik modda, HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi, haftada 30 dakikalık Bluetooth daveti, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri ilmî uyku modu açıkken bir hafta boyunca mütemadi çalışabiliyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm Classic modeli 1499 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ve Elegant modeli ise 1599 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle