Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei P40, “Hiç Görülmemiş” Bir Dizaynla Geliyor

Huawei P40, “Hiç Görülmemiş” Bir Dizaynla Geliyor

Huaewi P40‘ın tanıtım tarihi, firmanın tüketici kısmının patronu Richard Yu tarafından Mart 2020 olarak doğrulandı. Böylelikle mart olacağına inanılan tanıtım tarihi onaylanmış oldu.

Yu, bilgiyi Çin’deki bir röportajı sırasında verdi ve telefonun Paris’teki bir aktiflikte martın ahir tanıtılacağını söyledi. Başkan tam bir tarih vermese de, birkaç ayrıntıdan bahsetti. Buna nazaran Huawei P40, “hiç görülmemiş” bir dizaynla gelecek.

Huawei P40 fotoğraf ve performans ortamında da geliştirmeler sunacak. Telefon, 10 ve Huawei EMUI arayüzüyle çakışacak ama Google Play mağazasına ve Google hizmetlerine erişimi olmayacak. Telefonun itibarının bu kısıtlamadan ötürü zarar göreceği kesin; bunun hangi orantıda olacağını hengam gösterecek. Bununla birlikte P40’ın hangi devletlerde satılacağı da şimdi tam olarak bilinmiyor. Yu, açıklamaları Fransız basınına yaptığından, en azından Fransa’da ve Avrupa’nın muayyen yerlerinde satılacağına inanılıyor.

Daha evvelki bir dedikodu, Huawei P40’ın yerküre çapında satışa sunulacağını söylemişti. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini martta daha âlâ öğreneceğiz.

Yorum Ekle