Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei P30 lite Satışa Çıktı. İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Huawei P30 lite Satışa Çıktı. İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Kullanıcıların bir akıllı telefon kamerasının ne yapması gerektiğine dair beklentileri gün geçtikçe artıyor. Bu yerde nispeten savlı olan Huawei P30 lite modelinde 24MP birincil lens, 8MP Ultra Geniş Açı lens ve 2M derinlik sensörüne sahip profesyonel bir üçlü kamera sistemi kullanıyor. Huawei’nin gelişmiş fotoğrafçılık teknolojilerine sahip 32 MP ön kamerası, mobil fotoğrafçılık yeteneklerinize daha çokça profesyonellik katıyor. Başkaca Huawei’nin üstün gece modu sayesinde de Huawei P30 lite 64GB, ışık koşullarından bağımsız olarak rastgele bir devirde, her an bakış açınızı en yeterli biçimde yansıtıyor.

Geliştirilmiş teknik özellikler

Huawei P30 lite 64GB akıllı telefonda, gelişmiş performans özellikleriyle bilinen 8 çekirdekli Kirin 710 yonga seti kullanılıyor. 3340 mAh kapasiteye ve 18W (9V, 2A) süratli şarj özelliğine sahip akıllı telefon batarya özellikleriyle de kullanıcıları mutlu ediyor.

Üçlü art kameraya sahip olan HUAWEI P30 lite 64GB, 24MP Ana Kamera+ 8MP Ultra Geniş Açı kamerası ve 32MP yüksek çözünürlüklü selfie kamerasıyla kullanıcıların üstün fotoğraf çekmesini ve medya kaydı almalarını sağlıyor.

Mavi, Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile satışa çıkan Huawei P30 lite 64GB, 2499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle