Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei, MateBook X Pro’yu Tanıttı! İşte MateBook X Pro Özellikleri!

Huawei, MateBook X Pro’yu Tanıttı! İşte MateBook X Pro Özellikleri!

Huawei, birinci FullView dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook X Pro’yu 2018 yılında tanıtmıştı. Böylelikle, taşınabilirliği, bir numara bir FullView ekranı, üstün performansı ve akıllı ilişki özelliklerini bir araya getiren birinci Huawei MateBook X Pro, minimum çerçeve dizüstü bilgisayarların çağını da müjdelemişti.

Huawei, yeni güncellemelerle özelliklerini çağının ötesine taşıyan Huawei MateBook X Pro’yu da  gerçekleştirdiği lansmanla duyurdu.

Huawei PC ve Tablet Eser Kısmı Yöneticisi Wang Yinfeng eser hakkında yaptığı açıklamada şu laflara konum verdi: “Ultra ince bir amiral gemisi dizüstü bilgisayarı olan yeni Huawei MateBook X Pro, Huawei’nin benzersiz tasarım anlayışını ve kusursuz işçiliğini gözler önüne seriyor. Bu arada, dokunmatik özellikli Ultra FullView ekran, güç tüketimi, performans ve tüm senaryo temaslarındaki atılımlar tüketicilerin her devir, her yanda üretken kalmalarını sağlıyor. 1. estetik, yenilikçi teknoloji ve zeka MateBook X Pro Serisi’nin DNA’sında taraf alıyor ve en son tanıttığımız MateBook X Pro bu mirası örneklendiriyor. Şimdiye kadarki en güçlü, portatif, akıllı ve çok maksatlı cihazımızı tüketicilere sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Nefes Kesen Ultra FullView Deneyimi

Huawei MateBook X Pro, yüksek kaliteli bir ömür sürdüren kullanıcıların yanı sıra profesyonel içerik oluşturucular için de üretildi. Yeni Huawei MateBook X Pro, dış cepheye pürüzsüz bir his veren bir numara CNC ile işlenmiş metalik bir gövdeye sahip. Huawei MateBook X Pro, Mystic Silver, Space Grey renklerine ek olarak Emerald Green renk seçeneğiyle de geliyor. Huawei’nin en yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı son kademe portatif; yalnızca 14,6 mm kalınlığında ve 1,33 kg yükünde olup, hareketliliğe ve üretkenliğe paha veren her profesyonel için harika bir cihaz.

Başkan endüstriyel tasarım özelliklerinden yararlanan Huawei, Ultra FullView ekranı yarattı. Her tarafta ince çerçevelerle Ultra FullView ekran, Huawei MateBook X Pro’da etkileyici bir yüzde 91 ekran / gövde nispeti elde ediyor. Huawei, üretkenlik ve içerik oluşturma için çok daha münasebetli olan klasik bir 3: 2 en uzunluk nispetini cesurca benimsiyor.

Güçlü renkler ve 3K çözünürlük, içeriği canlandırmaya yardımcı olarak, her zamankinden daha sürükleyici bir cümbüş deneyimi sunuyor. Ayrıyeten, kullanıcılara cihazlarıyla arayüz oluşturmak için yeni ve daha sezgisel bir sağlayan 10 noktalı çoklu dokunma ve parmak hareketleri ekran imajı özelliğini destekliyor.

Üstün Performans ve Maksimum Verimlilik

Hafif ve taşınabilir yeni Huawei MateBook X Pro, 10.Nesil Intel Core i7-10510U ve i5-10210U ile ödünsüz bir performans sağlıyor. 2GB GDDR5 üzerinde çalışan NVIDIA GeForce MX250 ile donatılmış olan yeni Huawei MateBook X Pro, grafik ve görüntü düzenlemeden oyun ve multimedya içerik tüketimine kadar her senaryoda sıkıntısız bir deneyim sunuyor. En yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar, etkin ve pasif modlar arasında dinamik olarak geçiş yapan akıllı bir soğutma sistemi barındırıyor. Başkaca Huawei Shark Fin Fans 2.0 daha yüksek bir hava çıkışı üretmek için daha büyük kanatçıklara da sahip. Yeni Huawei MateBook X Pro, tıpkı devirde, gerçek vakitli sistem sıcaklığı izleme sağlayan akıllı bir filtreleme teknolojisine sahip ve dizüstü bilgisayara daha sessiz süreçler sağlayan pürüzsüz bir fan eğrisini de bünyesinde bulunduruyor.

Huawei MateBook X Pro, güçlü bir üretkenlik aracı olmanın yanı sıra, üstün bir ses deneyimi sunan dört hoparlöre sahip. Bu güçlü hoparlörlerle mobil cümbüşün tadını çıkarırken aksiyonun da tam ortasında olduğunuzu hissedebiliyorsunuz.

Ayrıyeten, Huawei MateBook X Pro büyük bir 56Wh pil içeriyor. Huawei’nin tescilli güç tasarrufu modlarıyla birlikte kullanıcılar, rastgele bir güç kablosundan bağımsız olarak uzun soluklu bir pil ömrünün tadını çıkarabiliyor.

Bu arada, Huawei MateBook X Pro, bir seri şarj çıkışı ile kullanılabilen 65 W Tip C taşınabilir adaptörle birlikte geliyor. Dizüstü bilgisayarınızı şarj etmek için güç adaptörünü kullanmanın yanı sıra, birtakım telefonlar için Huawei SuperCharge’ı da destekliyor.

Huawei MateBook X Pro, yerkürenin en süratli Wi-Fi’ını destekleyen dizüstü bilgisayar olma özelliğine de sahip, bu da daha uygun sinyal alımı ve her zamankinden daha istikrarlı irtibata imkan tanıyor. En yeni amiral gemisi MateBook’daki Bluetooth 5.0, daha geniş sinyal kapsama sahası ve daha güçlü yayın özellikleriyle daha süratli data iletim suratlarına sahip. Bu, yeni dizüstü bilgisayarın daha kararlı sinyallerle daha uzun bir uzaklıktan bağlanabileceği manasına geliyor.

Tüm Senaryo Akıllı Kontaklar: Huawei Share

Çoklu Ekran Koordinasyonu (Multi-screen Collaboration), sırf dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında belge aktarımını sağlamakla kalmıyor, birebir vakitte dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında problemsiz bir iş birliği yapılmasını da sağlıyor. MateBook X Pro, üçlü sürece yeteneği ve MateBook’un temel sistem yeteneklerini geliştirerek, Huawei, Windows ve Android sistemlerinin arasındaki köstekleri ortadan kaldırdı ve problemsiz bir formda bağlanmanın tam potansiyelini gerçekleştirdi. Tıpkı hengamda, klavye, kamera, mikrofon ve fare üzere dizüstü bilgisayar aksesuarları artık akıllı telefonunuzun muhit üniteleri olarak kullanılabiliyor ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Akıllı cihaz yeniliğinde öncü olan Huawei, en düzgün kullanıcı deneyimini sunmak için teknolojik bilirkişiliğini Huawei MateBook X Pro’ya uyguluyor. Parmak İzi Güç Düğmesi ve gömme kamera üzere bölümdeki birinci teknolojiler kullanışlı, benzersiz bir deneyim sunuyor.

Huawei, dizüstü bilgisayar pazarına tüm senaryo deneyimlerini sunmaya devam ediyor. Huawei, kullanıcı deneyimini daha da artırmak için amiral gemisi eserlerini karakterize eden personellik, yenilik ve akıllı teknolojileri PC eserlerine entegre etmeye devam edecek.

Yorum Ekle