Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI MateBook D Serisi Tanıtıldı! İşte MateBook D Serisi Hakkında Her Şey

HUAWEI MateBook D Serisi Tanıtıldı! İşte MateBook D Serisi Hakkında Her Şey

HUAWEI, yenilenen Matebook D Serisi’ni kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar deneyimi sunmaya hazırlanan MateBook D Serisi, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla pazardaki alanını alacak. HUAWEI Share desteği de dahil olmak üzere bir seri yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook D Serisi, ve multimedyadan mektep ve iş gereksinimlerine kadar, birçok muhtaçlığı meselesiz bir halde karşılamak için ülkü bir seçenek.

HUAWEI PC ve Eser Kısmı Yöneticisi Wang Yinfeng, eserle ilgili yaptığı açıklamada; “Bilgisayar kategorisi eserlerimizde, her yenileme devrinde farklı deneyimler sunma misyonumuzu bu seride de sürdürüyoruz. HUAWEI MateBook D ile genç tüketicilerimiz için en düzgün kullanıcı deneyimini sunmaya odaklandık. Şık tasarımı ve güçlü yapısıyla yeni MateBook D serisi, üretkenlik yeteneklerinin yanı sıra, oyunlarda da harika bir performans sergilemek için tasarlandı” dedi.

HUAWEI FullView Ekran Özellikleri Neler?

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve dizaynıyla entegre ederek, akıllı telefon teknolojisindeki tecrübe ve bilirkişiliğini bu kategoriye de yansıttı. 5,3 mm inceliğindeki ultra ince çerçevesi ile MateBook D serisi, yüzde 87’lik ekran/gövde nispetine sahip. İncelen çerçeveler ve entegre kamera, cihazın form faktörünü daha kompakt bir hale getirirken, bu kategorideki en uygun görüntüleme deneyimlerinden birine imza atıyor. Parlama önleyici 16: 9 IPS paneliyle de dikkat çeken seri, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 noktaya kadar gövde açıklığı sunuyor. Kullanıcılar için daha güçlü göz müdafaası sağlayan düşük mavi ışık emisyonu ise TÜV Rheinland sertifikasına sahip.

HUAWEI MateBook D Serisi Teknik Özellikleri Neler ve Performansı Nasıl?

Tüm tasarruf gereksinimlerine elverişli olarak tasarlanan HUAWEI MateBook D AMD serisi, en yüksek performansı sunmak için işlemci desteğine sahip. AMD Radeon Vega 8 Graphics ile son aşama güçlü bir grafik desteği sunan seri, HUAWEI Shark Fin 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sistem, dizüstü bilgisayar performansının artışı için hava akışını dinamik olarak optimize ediyor.

Serinin 10. nesil Intel Core işlemcili sürümü de imaj ve görüntü düzenleme, 3D model oluşturma işlevlerinde ve oyunlarda kadar yüksek bir performans sunuyor. 2 GB yüksek süratli GDDR5 VRAM ve NVIDIA® GeForce® MX250 grafik kartı, imaj ve görüntü düzenleme vazifelerini 3,5 kat daha süratli gerçekleştirebiliyor. Bu donanım, en yüksek grafik özelliklerinde dahi akıcı bir deneyimi için de ülkü.

HUAWEI MateBook D Serisi’nin Intel ve AMD işlemcili modellerinin ayrıyeten kendi içinde 15 ve 14 inç versiyon seçenekleri de bulunuyor.

HUAWEI MateBook D Serisi’nin 15,6 inçlik versiyonu 357,8 × 229,9 × 16,9 mm, 14 inç’lik versiyonu ise 322,5 x 214,8 x 15,9 mm’lik boyutlara sahip. Serinin 56 WH güçlü piliyle, 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p görüntü izlemek de mümkün.

HUAWEI MateBook D Serisi, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz tıpkı devirde ısı istikrarını korumak gayesiyle, ısı ölçüsü malûm bir eşiği geçtiğinde şarj sürecini otomatik olarak durduran ölçüsüz ısınma müdafaasına sahip. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D Serisi yüksek süratli PCIe arabirimi ile de değerli bir sürat avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + sabit disk seçenekleri ise ek depolama meydanı gereksinimi olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor. Cihazın düşmesi durumunda sabit diskte saklanan doneleri koruyan G-sensörü malumat güvenliğini sağlarken, çift antenli WLAN modülü, gelişmiş ve dinamik bir temas suratı sağlıyor.

Yorum Ekle